• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Döngüsel ekonomi modeli / yeşil mutabakat ve sektörel etkileri - 26 ağustos 2023

«2 Eğitim 1 Günde »

Eğitim Konusu: Döngüsel Ekonomi Modeli / Yeşil Mutabakat ve Sektörel Etkileri
Eğitim Tarihi: 26 Ağuston 2023
Saat Aralığı: 10.00-17.00 arası
Eğitim Lokasyonu: Microsoft Teams üzerinden tamamen online
Eğitim Ücreti: 1800 TL + KDV (2160 TL KDV DAHIL)

Ödeme Talimatı: Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan ilgili ön kayıt formunu doldurduktan sonra; kurumsal üyelerimiz isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.

Eğitim İçeriği
Döngüsel Ekonomi Modeli

• Ekonomik Modellerin Çevresel Etkisi
  • Döngüsel Ekonominin Modelleri
  • Türkiye'de Yapılan Çalışmalar
  • Yeşil Yıkama (Greenwashing)
Yeşil Mutabakat ve Sektörel Etkileri
  • Paris Anlaşması ve Yeşil Mutabakat
  • Sınırda Karbon Düzenlemesi Mekanizmasının (CBAM) Kapsamı
  • CBAM Uygulama ve Geçiş Süreci
  • Kurumsal Kapsam ve Kısa Vadeli Hedefler
  • CBAM ve Kurumsal Karbon Ayak İzi (ISO 14064-1) İlişkisi
  • Ülkemiz Açısından Riskler ve Fırsatlar
  • Avrupa Birliği Yol Haritası
Ön Kayıt Linki:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

qsi_dongusel_yesilmutabakat_26082023.jpeg

Merhabalar değerli @Meslektaşlar ,

Açılan anket sonuçlarına göre eğitimler düzenlendi bilginiz üzere,

Çıkılan bu eğitimde yeterli kişi sayısına ulaşılmadığından ileri tarihe ertelenmiştir.