Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dünyanın en hafif ayak koruyucusu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Tiger Grip Ayak Koruyucu

securedownload.jpg

Ziyaretçiler ve kısa süreli kullanımlar için özel olarak dizayn edilmiş, çelikten % 50 daha hafif ve çelik kadar üstün koruma sunan ALÜMİNYUM/TİTANYUM alaşımlı burun koruyucuya sahip bir üründür. CE EN 12568 uyarınca 200 Joule basınca ve max 1.500 daN yüke karşı dayanıklıdır.

2. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Her şey iyi güzel de nerede satılır ve nasıl alınır fiyatları nedir? Adamlar günlük kullanımda bunu kullanıyor iseler genel kullanımda ne kullanıyorlar kim bilir. Bizdeyse lüzumsuz istihdam gözüken İsg profesyonelleri bunların alımında ne kadar etkili olabilirler şüphe ve de kuşku dolu bir yoldayız Allah yardımcımız olsun kazasız günler dilerim.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Servet Bey ayak koruyucu, ziyaretçiler ve kısa süreli kullanım için üretilmiş bir ürün çalışanlar için tasarlanmış bir ürün değil.Ayak ile ilgili kazaların çoğu gezi ve ziyaret esnasında meydan gelmektedir.Çalışanlar için benim bildiğim ucunda çelik olan ayakkabılar kullanılmakta.Tedarik ve fiyat konusunda reklam olmasın diye firma ismi özellikle yazmadım ürün ve ismi belli gerisi burdaki herkes halledebilir diye düşünüyorum.Kazasız günler dilerim.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bu koruyucu sadece ziyaretçiler için kullanılmalıdır. Aktif çalışan herkese uygun ayakkabı sağlanmalıdır.

5. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

+1

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bunu hangi firma satıyor?

7. İlksen Bayraktar

İlksen Bayraktar CMNet Üyesi

Merhabalar,

Öncelikle ürünümüze gösterdiği alaka ve burada ürünümüz ile ilgili bilgileri sizlerle paylaştığı için Ali Osman Bey' e çok teşekkür ederim.
    Rotam İş Güvenliği ve Çevre Koruma Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kişisel koruyucu ekipmanlar ve çevre koruma ürünlerinin satışını yapmaktayız.
    Bu ürün de firmamız tarafından satılmakta olup Ali Osman Bey' in yayınlamış olduğu bilgiler firmamız tarafından müşterilerimize yapılmış olan ürün duyurusuna aittir.
    Kendisinin de belirttiği gibi ürün, sadece kısa süreli kullanımlar için tasarlanmıştır. Özellikle ziyaretçiler ve anlık işler için uygundur.
    Ürünümüz Termoplastik Poliüretan malzemeden üretilmiştir. Piyasadaki diğer ayak koruyucu ürünlerin burun koruması çeliktir, fakat bizim ürünümüz kompozit olup çelik kadar mukavemetli ve çelikten %50 daha hafiftir. Bu da kullanıcıya konfor ve rahat hareket imkanı sunar.
    Ürün Fransa' dan ithaldir ve tüm belgeleri mevcuttur.
    Firmamıza 0 216 577 21 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve diğer tüm ürünlerimizi www.rotamisguvenligi.com adresli web sitemizden inceleyebilirsiniz.
    Teşekkürler, iyi günler.

Fatih Özcan bunu beğendi.
Dünyanın en hafif ayak koruyucusu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sürdürülebilir bir gelecek için karbon ayak izimizi siliyoruz

Sürdürülebilir bir gelecek için karbon ayak izimizi siliyoruz
  2. Su Ayak İzi

Günümüzde insanlar içme, yemek pişirme, yıkama ve temizlik için, ve daha fazla olarak yemek, kağıt, pamuklu giyecekleri üretmek için çok fazla miktarda su tüketmektedir. Su Ayak İzi tüketici ve üreticilerin doğrudan ve dolaylı olarak su sarfiyatını birlikte değerlendiren su tüketimi için bir göstergedir. Bir bireyin, toplumun veya iş kolunun su ayak izi; bireyin veya toplumun tükettiği...
  3. Karbon Ayak İzi Hesabı Uygulama Eğitimi

Sayın Yetkili; UENCO A.Ş. Sürdürülebilirlik Eğitimleri kapsamında; 26-27 Mart 2012 tarihlerinde; Titanic Hotel/ Kartal'da ISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ düzenlenecektir. Eğitim kapsamında ilk gün teorik eğitim verilecek olup; 2.gün bir örnek üzerinden gidilerek kaynakların belirlenmesi, algoritmenın oluşturulması ve hesaplama ve...
  4. Dünyanın en hafif materyali üretildi..

Çinli bilim insanları dünyanın en hafif materyalini geliştirmeyi başardı. Kütlesi havanın sadece 6’da 1’i kadar olan grafen aerojel maddesinin, petrol sızıntılarıyla mücadelede çığır açabileceği belirtildi. Çin’in Hangzhou eyaletindeki Zhejiang Üniversitesi’nde görevli araştırmacılar, kütlesi santimetre küp başına 0.16 miligram olan bir madde geliştirdi. Profesör Gao Chao’nun başında...
  5. Karbon ayak izi tezi

Merhaba tekrar, Bitirme tezim için seçtiğim "Karbon Ayak İzi" çalışmam için takıldığım noktalar var. Sera gazı hesaplaması için kullanılan çeşitli standartlar mevcut anladığım kadarıyla. Bunlar ; GHG Protocol, IPCC Rehberleri ve ISO 14067-1 gibi standartlar. Aramama rağmen bunlardan hiçbirine ulaşamıyorum. Yani ayrıntılı bir şekilde adım adım yapılması gerekenleri içeren bir...