Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düzenli depolama işletme planı

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında bcbademci tarafından paylaşıldı.

1. bcbademci

bcbademci CMNet Üyesi

arkadaşlar merhabalar,
    düzenli depolama için işletme planı hazırlayan varmıdır acaba,acil yardımcı olursanız sevinirim.

2. Kemal ÜLGEN

Kemal ÜLGEN CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar ben de düzenli depolama tesisi işletme planı arıyorum elinde olan varsa yardımcı olabilir mi?

3. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

İhtiyacınızı tam karşılamayacak ama, her saha kendine has özellikler gösterdiği için Bakanlığın plan dispozisyonunda belirtilen başlıklar altındaki açıklamalara göre sizin hazırlamanız daha isabetli olacaktır. Bunun için ilgili işletme sorumlusu ile ortak bir çalışma içinde olmanız yerinde olacaktır, zira sahaya ençok onlar hakimdir. şu anda farklı sahalar için hazırladığım planlarda ben bu yolu kullanıyorum.

Düzenli depolama işletme planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzenli Depolama Sahalarının tasarımı

Nereden aldığımı hatırlayamadığım çok güzel bir kaynak. Dökümanda resimler eksik ama çok değerli bilgiler var. Herkese faydalı olacağını düşündüğüm bu dökümana ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Düzenli Depolama Tesisi Tasarımı

Arkadaşlar düzenli depolama tesisi tasarımı ile ilgili bir sunum hazırlıyorum. Elinde bu konu ile ilgili görsel bilgiler olan varsa ve paylaşırsa cok sevinirim. İyi çalışmalar.
  3. Düzenli Depolama Tesisi

Arkadaşlar düzenli depolama tesisi inşaat aşamasından sonra alınacak izinler hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
  4. 1. sınıf düzenli depolama tesisi

Arkadaşlar 1. sınıf düzenli depolama tesisi hangi illerde var bilen var mı?
  5. Düzenli depolama sahalarında çalışanlara

bir sorum olacak. yav, gün içinde bu koku üzerimize siniyor ya, akşam nasıl kurtulmalı o kokudan? kükürtlü sabun? asit banyosu? baz banyosu? aktif karbon?