• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

@Ayşegül Öner Albayrak
Ayşegül Hanım bu sistemde seveso için gircekseniz ayrı, atık beyanı için ayrı kullanıcı adı şifre kullanıyoruz. Siz hangisinden bahsediyorsunuz ve bu iki şifre ile de denedim. Değiştirilemiyor yazılar pasif konumda.

yani tesisin personeli olarak çalışan çevre görevlisi misiniz? yoksa Çevre Yönetim Birimi mi? biz ÇYB kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıp bağlı tesisleirmizin bilgilerini güncelleyebiliyoruz.. o yüzden dedim.

iyi günler. Ben bir firmam için GFB ye başvurdum ve aldım 3 ay önce. Sıkıntı şu ki 'Kırma eleme ve depolama alanı' olarak aldığım GFB yi 'Depolama alanı' olarak değiştirmem gerekiyor. Bunun için sistemden GFB yenileme yapmamı söylediler İl Müdürlüğünden, Bunun için ne gerekli işleme başlamadan öğrenmek istedim. GFB ücreti tekrar yatırılmalı mıdır?

Sedat Azizoğlu Bey, danışmanlığı yaptığımız tesis için kütle denge sistemi açmak istiyoruz. Yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı Adı: 10000000458820
Vergi No : 7680419450

selamlar,
çevre izninde atıksu arıtma tesisi bilgilerini girerken harita üzerinde tesis noktası, deşarj noktası ve deşarj hattı seçimleri var. İlk ikisi kolayca yapılıyor fakat deşarj hattı seçimini yapamadım. Bu seçim yapılmak zorunda mı? yada nasıl yapılıyor.
Bilgilendirme yaparsanız çok memnun olacağım. teşekkürler

Sedat bey ;
GFB başvuru 6.aşamasında tesis vergi dairesi gözükmüyor ÇBS den kontrol edin uyarı veriyor. ÇBS de ise tüm bilgiler mevcut , maliye bakanlığından güncelleme ise yapmıyor.Sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olur musunuz ?

Merhaba
Yazlık site ile yapılan protokolü sisteme yüklemeye çalışıyorum.Ancak işletme tipini yazlık site olarak seçtikten sonra,il ve ilçe bilgilerini girip ara dediğimde ekranda hiç bir şey çıkmıyor.İşletme protokolünü nasıl yükleyeceğim konusunda yardımcı olur musunuz?