Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-imza problemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Aslı Boyacı tarafından paylaşıldı.

1. Aslı Boyacı

Aslı Boyacı CMNet Üyesi

çalıştığım işyerinden ayrıldım ve bunu bakanlıga bıldırmek için çevre görevlisi olarak gözüktüğüm firmadan ayrıldığımı göstermek için elektronik imza kullanmam gerekiyor.Elektronik imza ile imzalarken şifreyi yazdıktan sonra internet düşmüş gibi explorer hata veriyor.Bunun nedeni nedir?Bir türlü sistemde işten ayrıldığımı beyan eden imzayı atamıyorum ?

2. Gizem Özenç

Gizem Özenç CMNet Üyesi

Cevap: e-imza problemi

işlem uzun sürdüğünde sistem hata veriyor düşüyor

3. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Cevap: e-imza problemi

Bilgisayarın ayarları doğru yapılımıda

4. Erol Bölek

Erol Bölek CMNet Üyesi

5. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Elektronik imza ile belgeleri imzala dedikten sonra kaydet deyince bir türlü belgeleri kaydetmiyor,kaydedilirken bekleyiniz uyarısı veriyor,Problem nedir sizce?

6. siberdunyali

siberdunyali CMNet Üyesi

merhabalar..aynı problemi bizde yaşadık ve çözüm bulamadık..eğer çözümü bulduysanız bize de bilgi verebilir misiniz? teşekkürler

7. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Arkadaşlar; Kaydedilirken bekleyiniz diyorsa mutlaka http://izinlisans.cob.gov.tr/DijitalImzaKurulum/EImzaBilgi.aspx adresindeki Dijital İmza Kurulum Programını kurun. Başalılı bir şekilde kuruldu uyarısını aldıktan sora bilgisayarı tekrar başlatın. Kaydedilirken bekleyiniz uyarısının tek çözümü budur başka hiçbir şekilde düzelmez.

Ayrıca atmak istediğiniz imza mobil mi elektronik imza mı?

8. siberdunyali

siberdunyali CMNet Üyesi

e-imza...

Yükleme Başarısız ! Dosya Yüklenemedi./r/nSystem.Exception: Server was unable to process request. ---> There is not enough space on the disk. at BasePage.UploadFileByte(EnumUploadPathleri enmPath, Decimal UploadDirectoryID, String fileName, Byte[] dosya)
    ....böyle bir ifade ile karşılaşıyoruz

E-imza problemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-imza problemi

Bakanlığın sayfasına giriş yapıyorum ama 64 bit kullandıgım için Dijital İmza Kurulum programını yükleyemiyorum,64 bit işlemcide bu işi yapabilen oldu mu? 64 bit bilgisayarla ben imza işlerimi yürütemeyecekmiyim yoksa.
  2. e-imza problemi

Merhaba, iİzin sayfasında son aşamada imzalanması gereken taahütname sırasında e-imza ile işlemi gerçekleştirirken zaman eklentisi hatası vermektedir.Bu nedenle taahhütnameyi imzalyamıyoruz,bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim. Serap Diktaş
  3. Elektronik imza problemi

turktrustun palma yeni verisyonu aldım cd ile kurulan versiyonu yani.imzlama işlemini yapabiliyorum fakat kaydedemiyorum böyle bir sorunum var.güncellemeleri de yaptım olmadı yine.cd içindeki mevcut olan java programını kurdum ve ayarlarını da yaptım ama olmadı kaydediliyor diyor ve bu işlem çok uzun sürüyor sonunda kapatmak zorunda kalıyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.yoksa çağrı...
  4. Mobil İmza Problemi

iyi günler ben mobil imza kullanıyorum.Mobil imza bilgisi telefonuma gelmiyor. Programlarda Windows XP int. exp. 8 istiyor ve Internet explorer 9 u kaldırın diyor.Kaldırdım ama explorer 8 le de olmuyor.benim pc de windows 7 yüklü .Acaba bundan dolayımı çalışmıyor diye düşünüyorum ama şimdiye kadar kullanıyorduk sorun çıkmıyordu. Bakanlıktaki Can Beyi arıyorum ama açan yok :( Hatanın nerden...
  5. 26.01.2012 Mobil imza problemi

Arkadaşlar bugün Mobil imza atabilen var mı? Sabahtan beri imza atmaya çalışıyorum ancak imza bilgisi gönder dediğimde numara ekranına geri dönüyor