Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-imza sorunu-yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında İrem Bengisu Erol tarafından paylaşıldı.

1. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Merhaba,

İmzalama işlemini sık sık yaptığım bilgisayarımdan, bugün saatlerdir e-imza atamadım.

GSM şirketini aradım, onlarda bir sıkıntı yok, aktif halde imzam.

Belgeyi yüklüyorum, imzala kaydet diyorum, telefon numarama gönderiyorum, cep telefonuma mesaj geliyor, şifreyi giriyorum: tam bu aşamada bilgisayar sanki hiç birşey olmamış gibi tekrar başa dönüyor, numaram yazan ve gönder sekmesi olan em-imza atma ekranı tekrar geliyor.

Bu tip bir durumla karşılaşan var mı acaba? Daha önce de böyle birşey yaşamıştım, bir süre sonra normale dönmüştü ama emin olamıyorum acaba yapmam gereken birşey var mı diye?:(

2. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Şu an bir sorun var sanırım, konu hakkında izinlisans2@csb.gov.tr adresine kullanıcı adınız ile birlikte mail atarmısınız.

3. İrem Bengisu Erol

Halloldu Sedat Bey, düzeldi kendiliğinden foruma yazdıktan 1 dk sonra:)

Teşekkürler,

4. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Serveri resetleyince düzeldi :)

5. İrem Bengisu Erol

:) tekrar teşekkürler..

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  6. Cemre Karslioglu

Cemre Karslioglu CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba, E-İmza satın alacağım ancak bir kaç firma var farklılık olabiliyor mu hangi marka olduğu farkeder mi yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar

7. Ali Yuzgulen

Ali Yuzgulen CMNet Üyesi

@Cemre Karslioglu ben 1 ay önce aldım e-tuğra dan gayet başarılı gününde ulaştı bana ve her sıkıntıda arıyorum yardımcı oluyorlar :)

Can Elmas bunu beğendi.
  8. Cemre Karslioglu

Cemre Karslioglu CMNet Üyesi

9. Hurşit

Hurşit CMNet Üyesi

e tuğradan almanızı tavsiye ederim 1 yıldan fazla oldu hiçbir problem yaşamadık teknik destek ekibi de çok iyi çalışmaktadır.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  10. chucker

chucker CMNet Üyesi

mobil imza mı e-imza mı sizce

11. e imza

12. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

e-imza pişmanlıktır.

13. ozgedolu

ozgedolu CMNet Üyesi

14. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Türkçe ve mobil imza bence tıkır tıkır işliyor valla :)

Gülşah Albayrak bunu beğendi.
  15. Hurşit

Hurşit CMNet Üyesi

@chucker tabiki de e-imza bakanlıkta geçerli olan da zaten e-imzadır. Mobil imzayı güvenlik ve bazı gerekçelerden dolayı bir süre kullanıldı sonra kullanımına izin vermediler diye biliyorum.

16. chucker

chucker CMNet Üyesi

cevap veren mobil imza kullanıcıları olduguna göre şu an kullanımda olması lazım :D

17. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Geçen sene e-imza kullandım, şuan mobil imza kullanıyorum. Tartışmasız mobil imza diyorum ve susuyorum.

E-imza sorunu-yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  2. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  3. E-İmza İçin kullanılan Dijital İmza Kurulum Programı Hk. (Olmazsa Olmaz)

Arkadaşlar E-Çevre İzinlerinde kullandığımız e-imza nın çalışabilmesi için gerekli http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar adresinden indirebileceğimiz DİJİTAL İMZA KURULUM PROGRAMI'nda "Yükle" butonunu tıkladığımızda erişim engellendi hatası ile karşılaştığımızda yapmamız gereken işlemleri paylaşmak istedim. Bu programı yüklemezsek "Lütfen...
  4. E-imza

arkadaşlar e-imza kullanamıyoruz hata veriyor.program olarak hangisini yüklememiz gerek?yardım lütfen
  5. Mobil imza sorunu

Merhabalar, 3 gündür yaşadığım bir sorun var. Meslek bilgilerimde onaylamam gereken işe giriş belgesi için imzala diyorum, mobil imzayı seçiyorum, telefona mesaj geliyor şifreyi yazıp gönderiyorum bir süre sonra sistem sanki hiçbir işlem yapılmamış gibi herhangi bir hata uyarısı vermeden en başa dönüyor. Bir türlü imzalama işlemini yapamıyorum. E-devlette mobil imzamı denedim giriş...