Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-izin sisteminde kullanıcı adı ve şifre problemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özlem BAKİ tarafından paylaşıldı.

1. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar...e izin sistemine girişte kullanıcı adı ve şifre konusunda problem yaşıyoruz..ya şifre yanlış diyor ya da böyle bir kullanıcı adı yok diyor sistem...şifremi ve kullanıcı adını ınuttum kısmına geldiğimde ise mail adresinin yanlış olduğunu söylüyor..bu durumda ne yapabilirm?

2. erdemciga

erdemciga Misafir

yapabileceğin şey 2075612 ye ulaşmak...yarın son gün ...zaman kalırsa yardımcı olmaya çalışalım..ama problem sistemsel değil...bazı şeyleri unutmamak gerek :)

3. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

hemen arıyorum o halde ama keşke kendi bilgilerimi unutmuş olsaydım :D

4. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

bu arada çok teşekkür ederim :)

E-izin sisteminde kullanıcı adı ve şifre problemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Excel kullanarak e izin sayfasına kullanıcı adı ve şifresini otomatik girmek

öncelikle excelde araçlar makkro viisual basic düzenleyicisini açıyoruz daha sonra insert menüsünden userforma tıklıyoruz ve userformumuz geliyor bundan sonra ? işaretinin olduğu yerde toolbox dan bir tane commandbutton oluşturuyoruz. oluşan command buttona userformdayken çift tıklıyoruz ve kod kısmı geliyor . şimdi kodlarımızı yazıyoruz Private Sub CommandButton1_Click() Set evn =...
  2. ambalaj atıkları yazılım portralı şifre değişikliği

merhaba ambalaj atıkları yazılım portralında şifre değişikliği nasıl yapılıyor?
  3. Çevre görevlisi ekleme ve beklenmedik şifre

herkese merhaba biz tat tesisiyiz ve ben burada yeni başladım çbs için şifre almak gerekiyordu başvuru formunu çıkardık ama il çevre ye göndermedik henüz fakat bize şifre ve kullanıcı adı geldi o halde başvuru formunu göndermeye gerek var mı ikinci sorum da ben çevre görevlisi olarak kendimi bu tesise nasıl ekleyeceğim? şimdiden teşekkürler
  4. Elektronik imza sisteminde güncelleme

Sayın üyeler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre İzinleri ve Lisanslar sistemi elektronik imza bölümünde güncelleme yapılmaktadır. Güncelleme işlemi öğleden sonra tamamlanacaktır. Bilgilerinize..
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...