• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E izin Uygulaması Mobile İmza ve e imza hatası Hk.

Samet ŞAHİNOĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ciner Grubu Çayırhan Termik Santrali
Merhaba,

EÇBS e İzin Uygulaması üzerinden mobile imza ile imzalama aşamasında görseldeki gibi bir hata geliyor. Araştırdığım kadarıyla da geçmiş dönemlerde de buna benzer problemler yaşanmış. Fakat Bakanlıkla görüşmeme rağmen açıkçası somut bir sonuç elde edemedim. Son dönemlerde bu problemi yaşayıp çözüme ulaştırabilen var mıdır?

Ekli dosyalar

• Mobile İmza Hata.jpg
    Mobile İmza Hata.jpg
    339.7 KB · Görüntüleme: 89
duyuru yayımlandı, "Coğrafi Bilgi Sistemleri Yazılım Ekibi tarafından E-İzin ve E-Yeterlik uygulamaları kapsamında e-imza ve mobil imzada alt yapı çalışması yapılmaktadır. Güncelleme çalışmaları devam ettiği için imza işlemleri sırasında hatalar ile karşılaşılabilir. İlgili hataların ve güncelleme çalışmasının yazılım ekibi tarafından tamamlanmasının beklenilmesi gerekmektedir." şeklinde

Aynı hataya almaya devam ediyoruz biz.

"TransactionUUID değeri oluşturalamadığı için imzalama ekranına gidilememektedir."

İlgili sorunu çözebilen var mı?

Hata devam ediyor benim ekranımda;
Bulunması gereken Sürüm ve programlarda sadece Firefox eklentisi "Hata! o sayfayı bulamıyoruz" uyarısı veriyor. Diğer program eklentileri yüklendi. Daha sonra Merkezi İmzalama Portalında "İmza doğrulama sırasında hata oluştu " ekranı oluştu uyarısı çıkıyor. Ekte paylaşıyorum. Böyle bir sorun yaşan var mı ?

Ekli dosyalar

• e-imza sürümler.JPG
    e-imza sürümler.JPG
    91.4 KB · Görüntüleme: 20
  • imza hata.JPG
    imza hata.JPG
    86.1 KB · Görüntüleme: 20
Merhabalar. İmzalama işlemini gerçekleştirememekteyim. Sizlerde de aynı sorun devam ediyor mu? Uzantıya izin verdim. Bakanlığın istediği uygulmayı da indirdim. WhatsApp Image 2021-11-08 at 10.22.24.jpeg

geçen hafta zar zor çalışan eimza şu an
"bilgi alınamadı"
"özet alma işlemi gerçekleştirilemedi" şeklinde uyarı ile hata veriyor.

Az önce Çevre İzni için başvuru yaptım sistemden. Bilginize arkadaşlar.

Önceki cevapları görüntüle…