Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E İzİn

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Sema Erata tarafından paylaşıldı.

1. Sema Erata

Sema Erata CMNet Üyesi

E İzİn sayfasina gİrİŞ yapamiyorum, sİstemdemİ bİr sorun var yoksa bİlgİsayardanmi kaynaklaniyor acaba, gİrİŞ yapabİlen varmi ?

2. Ebru Doğan

Ebru Doğan CMNet Üyesi

Cevap: E İzİn

Sİsteme gİrİŞ yapabildim ama belge imzalayamiyorum ??

3. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Birkaç gündür malesef bende giremiyorum. Sanırım sayfada bir sorun var.

4. Sema Erata

Sema Erata CMNet Üyesi

neredeyse bir haftadır sistemi açamıyorum, çevre görevlisi değişikliği yapmam lazım acil ama açılmıyor :(

5. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

bende giremiyorum....yapılması gereken yeni müracaatlar var bekliyor öyle.

6. nazlı UYĞUN

nazlı UYĞUN CMNet Üyesi

e izin sistemine giriş yapabilen varmı bugün

7. Sema Erata

Sema Erata CMNet Üyesi

Malesef gİrİŞ yapilmiyor :(

8. muhendis_emin

muhendis_emin CMNet Üyesi

bende 3 4 gündür giriş yapamıyorum...yüklemem gereken belgeler var..neden girmiyor anlamadım yaa..

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

eizinden girilmiyor izinlisansdan girin direk şifre ile girilen alana gireceksiniz.Galiba bakanlık değişmesinden ötürü sitede değişiklik yapıyorlar.

10. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

bende sayfa dahi açılmıyor. eror 404 veriyor 4gündür

11. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

12. snnklnc

snnklnc CMNet Üyesi

13. Çağatay Çetinkaya

Çağatay Çetinkaya CMNet Üyesi

14. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

teşekkürler.....ama bakanlığın çevre ve şehircilik sayfası üzerinden gittiğinizde hatayı orada veriyordu.

E İzİn konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Danışmanlık İzin

Çevre Danışmanık yeterlilik izin için başvuru yaptım yetkili bilgileri girdim fakat çevre görevlisi bilgilerini giremedim ekleyemedim bu neyden kaynaklanıyor olabilir. sistemdemi sorun var yoksa başka bir sorunmu olabilir yardımcı olursanız sevinirim...
  2. GDO'ya izin çıktı !

Genetiği değiştirilmiş 3 çeşit soya fasülyesinin Türkiye'de "hayvan" yemlerinde kullanılması için izin çıktı.... Biyo Güvenlik Kurulu, GDO yani genetiği değiştirilmiş organizma içeren ürünler konusunda yeni bir karar aldı. Kurul genetiği değiştirilmiş 3 çeşit soya fasülyesinin Türkiye'de "hayvan" yemlerinde kullanılmasına izin verdi. Genetiği değiştirilmiş...
  3. e izin girişi

arkadaşlar e izin sistemine giriş yapılmıyor bi sorun var, bilgisi olan varmı acaba?bakanlıktan kimseyede ulaşamadım...
  4. izin lisans

arkadaşlar işletmiş olduğum endüstriyel atıksu arıtma tesisinin 1000m³/gün olan kapasitesi 2500m³/gün e yükseldiği için çevre il mudurlüğü deşarj iznimizi yenilememizi istedi.deşarj iznini yenilemek için neler yapmam gerekiyor.bilen en baştan anlatabilirmi.ayrıca lisans için de başvurmamız gerekiyormu? teşekkur ederim.
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...