• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim

KübraEyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ECOFİRM MADENCİLİK TARIM ORMAN ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
Merhaba.. Danışmanlığını yaptığımız maden ocakları yeraltı ve açık ocak çalışmaktadır. Bu kapsamda firmalara eğitim vermeyi planlıyoruz hangi yönetmeliklerden yararlanacağız elinizde örnek varsa yardımlarınızı bekliyoruz.. Benim bildiğim kadarıyla Maden Kanunu Uygulama Yönet. Madencilik Faaliyetleri İle Bozulan Arazinin Doğaya Yeniden Kazandırılması Toprak Hava Su Sanayi Kont. Yönetmelikleri faydalanacağım başka yönetmelikler var mı? :) :) :)

aslında yönetmeliklere hakimim ancak maden ocakları bilindiği üzere kimisi kırma eleme tesisi var kimisi yeraltı yani konular değişik eğitimde de çalışma şekline göre bilgi verilmesi lazım dinleyicileri sıkmamam gerektiğini düşünüyorum ondan dolayı sıkıntı çekiyorum :)

ortak noktada birleştirirsen olur ve günlük olaylardan bahsedersen sıkıntı olmaz. Dinleyici sıkılmaz sonuçta bilinmesi gereken bilgiler bunlar. Üstesinden gelirsin:D

çok fazla uzun slaytlara gerek yok bence çok uzatınca hem sıkılıyorlar hemde verimliliği azalıyor eğitimin. Kısa ve öz olmalı azıcık slayt ile çok şey anlatman gerek haberin olsun...

Maden ocakalrında çevre konusu biraz kapsamlı olunca herşey önemli gibi gelip kesme yapamıyorum yardımlarınız için teşekkür ederim.. Sizin herhangi bir maden ocağı için kullandığınız slayt var mı?

Maden ocaklarında Şev yükseklikleri konusundada eğitim vermenizi tavsiye ederim özellikle ocağın teknik nezaretçisine yada faaliyet sahibine ÇED de taahhüt olarak kaç metre verdiklerini sonuncunun ne olacağını anlatmanızı tavsiye ederim.
Bunun yanı sıra maden ocaklarında yağ değişimi lastik değişimi gibi işlemler yapılabiliyor. Bu konuda Eğitim verebilirsiniz. Ne kadar iş güvenliğiyle alakalıda olsa son zamanlarda ocaklarda galeri atmamaları için baya eğitimlerde dil döküyorum sizde bu konuda çalışma yapabilirsiniz

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Yeni formatı unutmayın sakın aman diyeyim :) Başlık başlık vermişler hangi konulara değinilmesi gerektiğini.. Formatın üzerine de eklemek istediklerinizi ekleyerek güzel bir eğitim yapabilirsiniz..
Bizim de bir maden ocağımız olacak, onun için eğitim hazırlanacak.. Sunumunuzu buradan paylaşabilir misiniz? Bende hazırlayınca iletirim, birer tane örnek olmuş olur :)