Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Einstein'la sohbet!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

1. Einstein\'la Sohbet.jpg

2. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

2012 Yılında paylaşılmış yeni gördüm güzel bir yazı dizini

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  3. Sayenizde tekrar okudum, evet güzelmiş :)

4. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Her günaydın sohbet konusunu açtığımda alttaki kısımda dikkatimi çekiyordu okuyacam okuyacam derken okumak bugüne nasip oldu :)

5. geç olsun güç olmasın, yaa yıllar nasılda geçmiş....

Burak Dumlu bunu beğendi.
  6. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Başarının sırrı kısmını face de paylaştım ;)

Einstein'la sohbet! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Albert Einstein

Modern fiziğin kuramlarının oluşmasında büyük katkıları olan Albert Einstein'nın en bilinen teorilerinden biri İzafiyet Teorisi'dir. Döneminde tartışmalara sebebiyet vermiş bu kuram ile uzay-zaman kavramları yeni şeklini almıştır. Avrupa ve Amerika'da birçok üniversitede fizik, tıp ve felsefe...
  2. Einstein, şoförü ve yaratıcı düşünme

Einstein, Şoförü ve Yaratıcı Düşünme. Einsteinın şoforü ile birlikte yaşadığı ilginç bir olay ve sonuçta karşımıza çıkan yaratıcı düşünme ürünü bir cevap.
  3. Günaydın ve sohbet başlığı

Günaydın; Allah hepinize hayırlı işler ve bol helal kazanç nasip etsin :) Biraz günaydınlaşmak iyidir. :huhuu:
  4. Einstein'dan başarılı olmaya dair notlar ..

Albert Einstein çoğu insan tarafından dahi olarak görülür. Şu ana kadar yaşamış en etkili bilim insanı olmanın yanında teorik fizikçi, filozof ve yazardı. 1. Merakınızın peşinden gidin "Benim özel bir yeteneğim yok. Yalnızca tutkulu bir meraklıyım." Sizin merakınızı çeken nedir? Neyi en çok merak ediyorsunuz? Benim merak ettiğim neden bazı insanların başarılı olup bazılarının...