Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektrokimyasal yöntemlerle atıksuların arıtılması

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Nil Duru tarafından paylaşıldı.

1. Nil Duru

Nil Duru CMNet Üyesi

Merhabalar,

Elektrokimyasal yontemlerle atiksuyun aritilmasi benim su anki tez konumdur. Bunla ilgili olarak elinde dokuman ve bu elektrokimyasal yontemler nelerdir bunla ilgili fikri olanlar bana donerse çok sevinirim.
    Simdiden Tesekkurler...

nilusyas86@gmail.com

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar burada paylaşırsa memnun oluruz. Bende arşivimi karıştırayım inşallah çıkar birşeyler...

3. Nil Duru

Nil Duru CMNet Üyesi

Elektrokimyasal yöntemlerle atıksuların arıtılması ile ilgili elinde dokuman ya da bilgi sahibi olanlar benle paylasırsa cok sevinirim.

Saygılarımla,

Nil DURU

4. Tülin Edepali

Tülin Edepali CMNet Üyesi

Nil hanım merhaba;
    büyük ihtimalle teziniz bitmiştir. Bizlere de yardımcı olması açısından paylaşabilirmisiniz?

5. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Nil hanım ben de elektro kimysal ile şeker atıksuyu arıtımı düşünüyorum. bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Elektrokimyasal yöntemlerle atıksuların arıtılması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksuların arıtılması

Arkadaşlar atıksuların arıtılması dersinin uygulaması olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar için bulunmaz bir fırsattır :) ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur. ben bunları zamanında bulamadım kendim yaptım ama sizler için...
  2. Şeker endüstrisi atıksularının elektrokimyasal yöntemlerle arıtımı

Kayıt no: 353056 Yer no: ty TD 2006 .K69 Ana giriş: Koyuncu, Ayşe Gülhan Eser adı: Şeker endüstrisi atıksularının elektrokimyasal yöntemlerle arıtımı / Ayşe Gülhan Koyuncu. Yayım yeri: Eskişehir : Anadolu Üniversitesi, 2006. Fiziksel yapı: XV, 104 y. : resim + 1 CD-ROM. Notlar: Tez (yüksek lisans) - Anadolu Üniversitesi, 2006. Kaynakça: y. 98-100. Özeti: Bu çalışmada, tıkaç akım...
  3. Atıksuların arıtılması

merhaba arkadaşlar bana acil atıksuların arıtılmasıyla ilgili proje örneği lazım. eğer yardım edebilirseniz çok sevinirim. iyi akşamlar Özgül ÇİMEN
  4. Atıksuların arıtılması

SDÜ atıksuların arıtılması dersi ayla hocanın sınav sorularını hatırlayan var mı???
  5. Nükleer atıksuların arıtılması

Nükleer atıksuların arıtılması ile ilgili bilgilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..