• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Eleştirileriniz?

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Herkese merhabalar arkadaşlar sizlerden ricam bu başlık altında bizleri eleştirmenizdir. Eleştirileriniz doğrultusunda site faaliyetlerine yön vermeye çalışacağım. Her eleştiride söyleneni gerçekleştiremeyebiliriz ama ne kadar ilerlersek o kadar iyi olur hepimiz için. Lütfen gördüğünüz keşke şöyle olsa dediğiniz eleştirilerinizi bekliyorum.

@CMNet
Forum ihtiyaçları karşılamıyor demiyoruz zaten ama bir önceki kullanıcı arayüzü daha kolay ve pratikti. Kullanım açısından rahattı. Değişti diye çıkıp gidecek halimiz yok. Herhangi bir bakım çalışması mı var diye düşündüm. ;);)

@CMNet
şuan ki arama motorunu pek kullanışlı değil bence doğrudan site içi arama daha rahattı.
Forum konularına ulaşım daha kolaydı.
Ben biraz geç anladım ama anladıktan sonra memnun olduğum foruma yeni mesaj yazıldığında bildirim alınması takip açısından epey kullanışlı oluyordu.
Tabi bunlar benim düşüncem herkes aynı fikirde olmayabilir

Site ana sayfasında bulunan görsel haber bölüme hem sürekli olarak güncellenemiyor hemde sayfayı kalabalık bir hala getiriyor. Bence kaldırılmalı ve forum konuları daha üstlerde yer almalı.

İnsanlar bu siteyi müspet bir site görüp gün içinde mesai saatinde keyifle vakit geçirmeyi daha çok uygun görüyorlar. Ana sayfaya vitrin gözüyle bakıyoruz bu yüzden. Belki fonksiyonu yok ama güncel olmama sebebi yaz mevsiminden kaynaklanıyor biraz. :)

aynı konu ile ilgili birden fazla başlık oluşuyor, bunları arada sırada tek başlık altına toplama şansınız olursa çok iyi olur. Örneğin taahhütname konusu, birden fazla konuda taahhüt var... arada sırada da bilgilendirmelerle kullanıcılar da teşvik edilebilir. Teşekkürler...

Not: Kesinlikle forumun çok faydalı olduğunu bu nedenle de el birliği ile iyileştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir katkım olabilirse ne mutlu bana....

Büyük olasılıkla siz de görmüşsünüzdür konu açarken "bu konu(lardan) zaten var" diye aşağıda liste çıkmasına rağmen aynı konular ısrarla açılmakta. Bu yüzden yapabileceğimiz bir şey yok sanıyoruz :)

Profil bilgilerimi güncellerden problem yaşıyorum.
Değiştirdiğimde bu alanı doldurmalısınız gibi bir uyarıyla karşılaşıyorum.
Yardımcı olurmusunuz?

@Hande Öztürk

Büyük ihtimalle firma alanını boş bırakıyorsunuzdur. Eğer bir çalıştığınız veya size ait bir firma yoksa, - işareti koymanız yeterli kaydetmek için.

herhangi bir konu açtığımda cevaplar çok geç geliyor...benmi yanlış bişey yapıyorum yoksa gözükmüyormu yazdıklarım?

En üst kısımda sağda "konuyu izle" linki var ona tıklayıp konuyu takip etmelisiniz bildirim almanız için ki, bu zaten otomatik ayar yani konu açtığınızda veya bir konuya cevap yazdığınızda otomatik takibe alınır o konu ve bildirimler sürekli gelir. Bunu yapmanıza rağmen bildirim gelmiyorsa konularınıza cevap yazılmıyordur.

teşekkürler....

bişey soracam..forumda birine ulaşmak istiyorsak onun mail adresini istesek verir misiniz?

bişey soracam..forumda birine ulaşmak istiyorsak onun mail adresini istesek verir misiniz?

Özel mesaj gönderirseniz ilgili kişiye e-posta gider.

Üçüncü şahıslara bilgi veremeyiz bu hukuksuz ve yanlış olur bunu yapamayız kusura bakmayın.

Evet geçmişte öyle oldu çok uğraştırıyordu bizi güncelleme yapınca hepsini tek tek elden geçirmek gerekiyordu ama burayla işimiz bitti sayılır artık son olarak tekrar yapabiliriz.

Burada bir kullanıcıyı engellediğimizde sadece engelleyen kişi engellediğini göremiyor. fakat facebooktaki gibi engellediğimiz kişi bizi göremese böyle bir uygulama getirmemiz mümkünmü acaba ?