Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emisyon raporu çıkmadan

Konu, 'ARŞİV' kısmında Seçil Sağlam tarafından paylaşıldı.

 1. Seçil Sağlam

  Seçil Sağlam CMNet Üyesi

  Arkadaşlar tesis sadece Emisyon Konulu Çevre İznine tabi. Çevre izinlerine başvuru için 6 aylık süremizin dolmasına iki gün kaldı fakat emisyon raporumuz bir hafta sonra çıkacak bu durumda sisteme raporu yükleyemeyeceğim. Bu durumda ne yapabiliriz. Başvuru yapmazsam GFB miz yanacak.
   
 2. Ahmed Arif Çelik

  Ahmed Arif Çelik CMNet Üyesi

  Evet zamanında sisteme ölçüm raporu yüklenmezse almış olduğunuz GFB iptali olur.Bu ölçümü yapan firmadan da kaynaklanabilir veya sizden de kaynaklanmış olabilir.%99 büyük ihtimal sizin yetkili firmaya geç bildirmenizden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorum.Adınıza üzüldüm.
   
 3. Seçil Sağlam

  Seçil Sağlam CMNet Üyesi

  Mevzuatta o şekilde yazıyor. Ben sizden mevzuatta yazılanı değil uygulama nasıl olduğunu sordum. İl Müdürlüğü ile bu konuyu tecrübe eden yok mu ?
   
 4. Ahmed Arif Çelik

  Ahmed Arif Çelik CMNet Üyesi

  Daha bir hafta öncesine kadar danışmalık ofisimizde bu durum yaşanmıştı.Emisyon ölçüm raporunu istenilen zamanda ulaştırmamıza rağmen sisteme yüklenmemişti.Sisteme yüklenmediği için GFB iptal edilmişti.
   
 5. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

  Siz süreniz dolmadan başvurunuzu yapın, emisyon raporu için ya ek belge talebi gelir, ya da eksiklik... İptal durumunu atlatmış olursunuz.
   
 6. seydnrl

  seydnrl CMNet Üyesi

  Sisteme herhangi bir belge yükleyin .Çevre şehircilik il müdürlüğü size eksiklik olarak size geri dönüş yapacaktır. Bu arada da size eksikliği tamamlamak içinde 80 gün süre verecektir. Aynı olay başıma geldi.
   
  Kemal Eldeş bunu beğendi.
 7. Kemal Eldeş

  Kemal Eldeş CMNet Üyesi

  Teşekkürler Seyd bey bize çok yardımcı oldunuz.