Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

En Ucuz Arıtma

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında aldemir072 tarafından paylaşıldı.

1. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

v-ZE5uOE1pE

Kaliforniya Stanford Üniversitesi araştırmacıları, yeni bir su arıtma yöntemi geliştirdi. Şimdiye kadar denenen her yöntemden daha düşük maliyetli ve hızlı olan bu teknik, kaplamalı pamuktan imal edilen filtre ile gerçekleştirildi. Pamuğun içinde bulunan küçük lif parçacıkları sayesinde sudaki bakterileri öldüren filtrenin yapısı ise oldukça basit..

tr.euronews.net

Serhat Güler ve Mahir Yakın bunu beğendi.
En Ucuz Arıtma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arıtma

İçerisinde Sodyum hegzameta Fosfat ve Sitrik asit içeren kireç fabrikası atıksuyunu nasıl arıtabiliriz. Bu konuda çalışma yapan yada bilgisi olan arkadaşaların yardımına ve bilgisine ihtiyacım var. Yardımlarınız ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  2. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  3. Ön arıtma

Arkadaşlar elinde herhangi bir tesis için ön arıtma ile ilgili yapılmış olan bir proje olan varmı acaba ? Varsa yardım edebilirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar herkese...
  4. Pulp fiction / ucuz roman

[COLOR=#333333]Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirlerine aşık bir çift soyguncudur. Bu arada iki işi iyi bilen gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak,patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci vurmaya giderler. Vincent...