Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre denetimler

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Gizem Kayıkçı tarafından paylaşıldı.

1. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Ambalaj atığı toplama ayırma ve geri kazanım tesisimis entegre denetime tabi tutulacaktır. Bu konu kapsamında firmamıza gelen denetçilerin bakacakları noktalar nelerdir? Yardımcı olur musunuz?

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Birkaç Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün sayfalarında yayınlamış oldukları Entegre Denetim Evrak Listesini inceleyebilirsiniz.
    İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

Pınar Pelit Demir ve Gülin Ç. bunu beğendi.
  3. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

Çok Teşekkür ederim. Listeden gereken kontrolleri yapacagım.

İyi Çalışmalar.

Entegre denetimler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Et Entegre Endüstrisi Atıksuları

Selamlar, et entegre endüstrilerinin atıksu karakterizasyonu literatür değerleri nedir? Bu edüstrinin atıksuları ile ilgili kaynak verebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...
  2. Entegre et ürünleri tesisi

merhaba; entegre et ürünleri üretimi yapan(besanesi,yem üretimi,rendering,biogaz üretimi,dogal arıtım yapan) bir tesisin ced raporunu hazırlayacaz.endüstriyel kirlilik raporunu da olusturacagız.dönem ödevimiz olcak.ne yapabılırız.hayalı bır tesıs olcagı ıcın resmı makamlara gıtmemız proplem olabılır dıye dusunduk.daha once boyle bır tesıs projesınde yer alan var mı mumkunse yardımlarınızı...
  3. entegre fındık fab. hakkında

arkadaşlar entegre fındık fabrikaları kapasitesine göre ek2 de 7.1 e göre değerlendirilyor ve gürültü iznine tabii bildiğim kadarıyla...şunu sormak istiyorum;gürültüden başka izin alınması gerekn konu var mıdır?bilgisi olan var mı?
  4. Entegre Tesisler

Herkese kolay gelsİn... ArkadaŞlar ÇaliŞtiĞim Şİrketİn afyonda "kalker ocaĞi ve mekanİk plent tesİsİ, 2adet kirma eleme tesİsİ, 2 adet asfalt plent tesİsİ, 2 adet beton santralİ" mevcut bunlar İÇİn gfb almam gerekİyor. Nasil bİr yol İzlemeliyim yardimci olan arkadaŞlara Şmdİden teŞekkÜrler
  5. Entegre Et ve Süt Tesisleri

Merhabalar arkadaşlar, Çalıştığım fabrikanın iş akım şeması ve proses özetini hazırlamam gerekiyor. Elinde '' Entegre Et ve Süt Tesisleri '' ile ilgili ÇED raporu veya iş akım şeması proses özeti olan varsa bana yardımcı olabilir mi?