Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre et ürünleri tesisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Rabiaseyda tarafından paylaşıldı.

1. Rabiaseyda

Rabiaseyda CMNet Üyesi

merhaba;
    entegre et ürünleri üretimi yapan(besanesi,yem üretimi,rendering,biogaz üretimi,dogal arıtım yapan) bir tesisin ced raporunu hazırlayacaz.endüstriyel kirlilik raporunu da olusturacagız.dönem ödevimiz olcak.ne yapabılırız.hayalı bır tesıs olcagı ıcın resmı makamlara gıtmemız proplem olabılır dıye dusunduk.daha once boyle bır tesıs projesınde yer alan var mı mumkunse yardımlarınızı beklıyoruz.

Entegre et ürünleri tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dezenfeksiyon Yan Ürünleri

21.NCİ YÜZYILDA NİÇİN KLORLAMA ? Teknolojideki ve tıp alanındaki gelişmelere rağmen, halen insan sağlığını ve yaşamını tehdit eden en büyük doğal tehlikelerden birisi hastalık yapıcı mikroorganizmalardır. 1900’lü yıllara kadar büyük çaplı salgınlar yaygın olarak görülmekte ve bunların başında da su kaynaklı salgınlar gelmekteydi. 1900’lü yıllardan itibaren içme sularının klorlanmaya başlanması...
  2. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  3. Kaplama tesisi ön arıtma tesisi kurulumu

Merhabalar; yaklaşık günde 1000 m3/gün atıksuyu oluşan çinko,krom,nikelaj kaplama yapan tesise ön arıtma kurdurmak istiyoruz.Bununla ilgili tesise yapılması planlanan ön arıtma ya da paket arıtma tesisi için ne gibi önerileriniz olabilir ?
  4. Entegre et tesisi arıtma sistemi

Arkadaşlar entegre et tesisinden çıkan atık sular için ön arıtma yapmamız istendi. Bu ön arıtma nasıl olmalı hangi sistemler kullanılmalı bir fikri olan var mı?
  5. Süt ve süt ürünleri

süt ve süt ürünleri atıksularının arıtılması ile ilgili projelendirme, akım şeması olan varsa yardımcı olabilir mi?