Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre tesis Gfb başvurusu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında gökhansavcı tarafından paylaşıldı.

1. gökhansavcı

gökhansavcı CMNet Üyesi

Can Bey,
    İyi günler. firmamıza ait aynı vergi numaralı farklı sgk numaralı aynı adreste beton santrali ve parke taşı tesisismiz var. tek bir çevre görevlisi başvuru yapabilir mi? ÇBS de iki fabrikanında girişini yapıp KOÇ şifresi alınacak mı?

Entegre tesis Gfb başvurusu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Entegre Tesisler

Herkese kolay gelsİn... ArkadaŞlar ÇaliŞtiĞim Şİrketİn afyonda "kalker ocaĞi ve mekanİk plent tesİsİ, 2adet kirma eleme tesİsİ, 2 adet asfalt plent tesİsİ, 2 adet beton santralİ" mevcut bunlar İÇİn gfb almam gerekİyor. Nasil bİr yol İzlemeliyim yardimci olan arkadaŞlara Şmdİden teŞekkÜrler
  2. Entegre tesis koordinat kayıt işlemleri

Merhaba Arkadaşlar Çevre izin portalında entegre tesisin koordinatlarını girerken tek bir koordinat(x,y) mı girilecek? Ben iki koordinat girmeye çalıştım ama sistem 2. koordinat kayıt kabul etmiyor. Ayrıca koordinat girişi yapılan sayfada katmanlar kısmında bertaraf tesisi, deşarj noktası yer alıyor. deşarj noktasının koordinatlarını mı girmemiz gerekiyor? Eğer deşarj noktası koordinatı...
  3. Entegre Et ve Süt Tesisleri

Merhabalar arkadaşlar, Çalıştığım fabrikanın iş akım şeması ve proses özetini hazırlamam gerekiyor. Elinde '' Entegre Et ve Süt Tesisleri '' ile ilgili ÇED raporu veya iş akım şeması proses özeti olan varsa bana yardımcı olabilir mi?
  4. Entegre denetimler

Merhaba Arkadaşlar, Ambalaj atığı toplama ayırma ve geri kazanım tesisimis entegre denetime tabi tutulacaktır. Bu konu kapsamında firmamıza gelen denetçilerin bakacakları noktalar nelerdir? Yardımcı olur musunuz?
  5. Çed başvurusu entegre tesis için

Taş ocağı işleten bir firma taş ocağının bulunduğu ruhsat sınır içerisine Kırma-Eleme tesisi yanında Hazır Beton Santrali ve Kireç Öğütücü Tesis kurmayı planlıyor. Taş ocağı ve Kırma-Eleme tesisi çok eskilerden beri çalıştırıldığı için ÇED kapsam dışındaydı normalde. Ancak, teknoloji yenilemesi ve üretim miktarında artış talepleri olduğundan EK-1'e göre ÇED başvurusu yapacak. Bu başvuruyu...