• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eski diziler...

@CMNet Okuru

bi baktım da konuya neredeyse izlemediğim yok gibi aralarından :)

iyi bir şey olmasa da :) evet, aynen... bir yıl öncesine bile özlem duyabiliyoruz :) demek ki, diziler, filmler, olaylar değil de onları kıymetli yapan, izlediğimiz birlikte olduklarımız...

@Şeyma HUYUT
bence eski dizileri kıymetli yapan oturup ailecek rahatça izleyebilmemizdi, mesela ekmek teknesindeki samimiyet ordaki aile yaşantısı şimdi hangi dizide var. kendimi biranda 90 yaşında teyze gibi hissettim ya :D ama gerçekten tv'lerle yaşantımız gençlik çok değişiyor klasik olacak ama batının çok olumsuz yönlerini örnek alıyoruz.

@YunusTOPAL
nasıl duygulanırdım ilk kitabını okumuştum nasıl ağlamıştım anlatamam şimdi gördüm yine doldum çocukluğumda yatan bir sorunu yansıtıyor sanırım ama ne bulamadım :)

Eskileri özletenler utansın diyorum...:aglyrmngaa:
o zamanlar çok başkaydı..en önemlisi anne-babalarımızın kanatları altındaydık..böyle uzaklarda mıydık?
Zaten dizileri gördükçe hüzünleniyorum..ağlatıcaksınız beni :agla:

o zaman buyrun "BABA EVİ"
MY1fuYcnCYo

@Şebnem Tunç

:(((((((( ben henüz döndüm evime, Allah kavuştursun... bırakıverirsiniz annenizin misss kucağına kendinizi inşaallah :)

@CMNet Okuru

Öyle midir gerçekten? hiç inanmıyorum, gurbetteyken daha kötüye gidiyor zaman ilerledikçe :(