Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Etiket ve bant arkası yağlı kağıtların atık sınıfı nedir

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında müge tarafından paylaşıldı.

1. müge

müge CMNet Üyesi

Arkadaşlar etiket ve bantları korumak için arkalarına yapıştırılan yağlı kağıt atıkları tehlikeli atık mıdır? geri dönüşümcüler kağıdın kalitesini bozduğu için almıyor. Bu atıkların atık kodu nedir ve nereye göndermeliyim? Acil yardım lütfen.

2. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

onlar tehlikelı atık sınıfına giriyor gerı donusumculer almaz normalde etıketler ambalaj atıgı sınıfına gırmıyor ve bırde ustunde yag oldugu ıcın hammaddelerı bozacagından dolayı almazlar.

3. Yusuf Dulda

Yusuf Dulda CMNet Üyesi

merhaba, 15 01 10 atık koduyla değerlendirebilirsiniz. İyi çalışmalar

4. aavildan

aavildan CMNet Üyesi

Yusuf Beye katılıyorum. Kontamine olmuş atık olarak işlem görülür...

Etiket ve bant arkası yağlı kağıtların atık sınıfı nedir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. A,B,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi nedir?

A,B,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi nedir? [COLOR="red"]*(A) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi: - İş sağlığı ve güvenliği alanında en az 3 yıl teftiş yapmış iş müfettişlerin istekleri halinde, - Genel Müdürlük ve bağlı birimlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında en az 8 yıl görev yapmış iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının istekleri halinde, - (B)...
  2. HDPE malzeme hurdanın atık kodu nedir

merhabalar, yerlaltı su borusu olarak da kullanılan HDPE veya PE 100 olarak tasfir edilen malzemenin atık kodu ne olabilir? Teşekkürler şimdiden.
  3. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.
  4. Wms ( waste management system) atık yönetim sistemi nedir?

WMS, atık geri dönüşümü yapan firmaların müşteri ilişkilerini ve günlük iş süreçlerini yönetmelerini sağlayan bulut platform üzerine konuşlanmış web tabanlı bir yönetim yazılımı ile bütünleşik mobil uygulamalardan oluşan bir yazılım kümesidir. WMS ile Neler Yaparsınız? o Şirket lisansları, personel, depolar ve araçların yönetimi o Müşteriler, danışman firmalar, yetkili kuruluşların (YK)...
  5. Kullanılmayan konveyör bant

Fabrikamızda kullanılmayan konveyör bant mevcut. Tam hurda değil ama bizim işimize yaramıyor. Bu konveyör bantları bir boru firması almak istiyor. Kullanılmayan bu konveyör bantları satmamızda bir sakınca var mı