Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Evsel Katı Atık Düzenli Depo Alanı Tasarımı

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında ElCezeri tarafından paylaşıldı.

1. ElCezeri

ElCezeri CMNet Üyesi

Bu paylaşımım da, ödev amaçlı yaptığım bir çalışmayı koyuyorum. Evsel katı atıkların düzenli depolama yöntemi ile bertarafına yönelik bir projedir. Malasef projemin bir takım eksiklikleri var, örneğin sızntı suyunun arıtımına yönelik bir proses projemde yok, çok konuyu anlatmaya yönelik detay da yok ama en azından fikir sahibi olmak açısından istifade edileceğine inanıyorum.

Ekli Dosyalar:

Cihan Yeşil bunu beğendi.
Evsel Katı Atık Düzenli Depo Alanı Tasarımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  2. Katı atık düzenli depoloma acil eylem planı

merhaba arkadaşlar elinde katı atık düzenli depolama tesisi acil eylem planı formatı varsa paylaşabilri mi?...iyi çalışmalar
  3. Evsel Katı Atık Tarifeleri

Merhabalar; Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar. 27.10.2010 tarihli Atıksu altyapı ve evsel katı atık bertaraf tesisleri tarifelerinin belirlenmesinde uyulacak usul ve esaslara ilişkin Yönetmelik ve Evsel Katı atık tarifelerinin bel. Yön. Kılavuz ile ilgili çalışması, planı ya da görüşü olan meslektaşımız var mıdır?...
  4. Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...
  5. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.