Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Evsel Nitelikli Atıksuların Arıtılması

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında turker tarafından paylaşıldı.

1. turker

turker CMNet Üyesi

Evsel nitelikli atıksuların arıtılmasıyla ilgili bir alıntı

Ekli Dosyalar:

Fatma Sena bunu beğendi.
  2. Arif Doğan

Arif Doğan CMNet Üyesi

teşekkürler elinize saglık

3. scorpioner

scorpioner CMNet Üyesi

Cevap: Evsel Nitelikli Atıksuların Arıtılması

Eline sağlık teşekkurler...

4. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Cevap: Evsel Nitelikli Atıksuların Arıtılması

Evet çok güzel bir çalışma olmuş.Ellerinize sağlık.Teşekkürler.

Evsel Nitelikli Atıksuların Arıtılması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksuların arıtılması

merhaba arkadaşlar bana acil atıksuların arıtılmasıyla ilgili proje örneği lazım. eğer yardım edebilirseniz çok sevinirim. iyi akşamlar Özgül ÇİMEN
  2. Evsel nitelikli atıksu arıtma tesisi deşarj izni

Arkadaslar belediyenin işlettiği evsel nitelikli atıksu arıtma tesisi için deşarj iznine başvuruyorum. Bakanlığın yazılım portalından giriş yaptığımda ilgili yönetmeliklere uyulması için taahütname istiyor. Bununla daha önceden karşılaşan var mı?
  3. Evsel nitelikli arıtma tesisi kurulum hk.

Merhabalar; Evsel Nitelikli bir arıtma tesisi inşaasında hangi belgeleri almak gerekir.İki Havuzlu biyolojik arıtım yapan bir arıtma tesisi olacak . Not: Proje onayı dosyaları harici! Şimdiden Teşekkürler
  4. Evsel nitelikli atıksu

Arkadaşlar danışmanlığını yaptığım firmada şöyle bir sorun var.Firma osb içinde yer alıyor.Deşarj standartlarını OSB' nin atıksuyu karşılamadığı için İSKİ artık OSB nin suları almamaktadır.Bu durumda bizde evsel nitelikli atıksuları vidanjör ile taşıcaz. Bu durumda GFB sürecinde sorun olur mu?.1.5 sene sonra osb nın arıtma tesisi kurulmuş olacak.O zamana kadar vidanjör ile evsel nitelikli...
  5. Tehlikeli nitelikli evsel arıtma çamuru

Merhaba arkadaşlar, Bir tesisime ait evsel atıksu arıtma tesisinden alınan arıtma çamuru analizi tehlikeli olarak sonuç verdi. Lisanslı firmalar evsel arıtma çamurlarının belediyelere verilmesi sebebiyle bu çamurları kabul etmiyorlar. Belediye ise tehlikeli nitelikte olması sebebiyle kabul etmiyor. Bu durumda bildiğim sadece çimento fabrikaları var alabilecek ancak onlar da çok maliyetli...