Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fabrikalara ambalaj atıkları konulu eğitime giden arkadaşlarım yardımcı olabilir misiniz?

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında gülay tarafından paylaşıldı.

1. gülay

gülay CMNet Üyesi

TAT firmasında çalışıyorum ve fabrikalara ambalaj atığı konulu eğitim vermem istendi ama çalışanlara nasıl bir sunum hazırlamalıyım bilemedim.

2. Metin İnsel

Metin İnsel CMNet Üyesi

05_ksVHSkZ8
    bunu izlete bilirsin

3. gülay

gülay CMNet Üyesi

teşekkür ederim...

4. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

biraz geç oluyor ama bızımde bu sekılde egıtımlerımız oluyor. guzl bır sunum hazırlıyorum ben hangı kesıme hıtap edeceksem o dogrultuda daha sonra bıraz erken gıdıyorum toplantı salonu yada nerede yapılacaksa oraya afıs asıyorum kapısına yada panosu varsa el brosurlerı alıyorum gelen kısılere verıyorum. ayrıca ornek malzeme alabılırsın yanına pet, kağıt, kompozıt malzemesı gıbı az yer kaplayan. ornek olarak gosterebılırsın:)

5. gülay

gülay CMNet Üyesi

teşekkür ederim elinizde sunum varsa gönderebilirseniz sevinirim :)

6. Merve Yeşildağ

su an kullandıgım bılgısayarda yok ben yarın sıze gonderırım:) sıteye yuklerım yarın

7. gülay

gülay CMNet Üyesi

teşekkür ederim zahmet olacak :)

8. Merve Yeşildağ

ne demek daha cok yardımcı olmak ısterdım ama sıteye ya telefondan gırıs yapabılıyorum yada aksamları eve erken geldıgım zaman:) ıyıkı telefondan gırıs yapıldı:))

9. gülay

gülay CMNet Üyesi

kesinlikle katılıyorum bende otobüste konuları okuyorum eve dönerken :)
    yaşasın mobil cmnet :D

10. Merve Yeşildağ

kesınlıkle yaşasın:))

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

ama keşke biraz daha hızlı yaşasa yetkililere sesleniyorum mobil cmneti hızlandırın :D

12. Merve Yeşildağ

benımmı cok hızlı ya hıcbır sorun yasamıyorum:))

13. gülay

gülay CMNet Üyesi

benim internetim yavaş demekki iftira atmış oldum şimdi ayıpladım kendimi :)

14. Merve Yeşildağ

15. gülay

gülay CMNet Üyesi

bu arada Tanıtım ekibimizde yer almak ister misiniz :)

Fabrikalara ambalaj atıkları konulu eğitime giden arkadaşlarım yardımcı olabilir misiniz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atiklari

Amblaj atiklarini beyan sİstemİne yanliŞ gİrİldİ ve Üzerİnden bİr yil geÇtİ ayrica onu takİp eden yildada yİne ayni yanliŞlik yapildi dÜzeltİlme yapilabİlİr mİ? YanliŞlikta kaĞit aĞirlikli kompozİt yerİne plastİk aĞirlikli kompozİt yazildi kodu gİrİldİ...
  2. ambalaj atıkları

merhabalar; bir hastanede ambalaj atıkları toplanıyor ve belediye ile anlaşma yapılmış ve belediyede bi ambalaj geri dönüşümcüsü ile anlaşmış ama elimizde sözleşme den başka bişey yok elimizde başka hangi belgelerin olması gerekiyor? ben ambalaj atıkları kon. yön. inceledim ek 4 te yer alan bir önceki yıl üretilen toplam ambalaj atık miktarı diye bi form var bu formu doldurmam imkansız ne...
  3. Türkiyede Geri Dönüşüm Ile Ilgili Bilgi Arıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz..

bitirme ödevi için kaynak ve tez örneği arıyorum yardımcı olur musunuz...?
  4. Ambalaj atıkları

mrhb arkadaşlar tesisimizde ambalaj atıkları çıkıyor(cam,plastik,kağıt) ancak bağlı bulunduğumuz ilde geri dönüşüm tesisi tek olduğu için atıklarımızı gelip almıyorlar.Şuanda evsel atıklarla birlikte belediyenın dökum sahasına boşaltıyoruz.Bu durumda ne yapmalıyız..iyi çalışmalar..
  5. Ambalaj atıkları

ambalaj atıklarının geri dönüşümüyle ilgili kaynak bulmam lazım. bitirme ödevi için. yardımcı olursanız sevinirim