Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Facebook Sivas'ta şube açtı!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Emre tarafından paylaşıldı.

1. Emre

Emre Misafir

Türk internet girişimcileri sınır tanımıyor. Dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook'un 'yerli' versiyonları üretilmeye başlandı. Yerlilikle de yetinmeyerek sadece Sivaslılara hizmet verecek arkadaşlık sitesi bile yapıldı. Orijinal Facebook'un tasarımının aynen kopyalandığı SivasFacebook.com'da aynen Facebook'ta olduğu gibi siteye mail adresinizle üye olarak Sivaslı arakadaşlarınızla iletişime geçebiliyorsunuz.

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Yok artık .. :)) Şaka sanmıstım ama internette baktım gerçektende böyle bir şey var :D

3. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

Asıl Facebook ' un clone u :) facebook un 10 un üzerinde mühendisi var ve hergün kodlama yapıyorlar her gün degişiklik yapıyorlar ve hergün farklı özellikler cıkartıyorlar :)
    İnşşAllah daha güzelini biz yaparız :) Bilgilendirme için teşekkür ederim emre .

4. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Sivas teknolojiyi en yakından takip eden şehirdir. Bir ara Sivas'ta kaldırımlarda televizyonlar vardı. Japonya'yla yarışırdı.

5. Kübra Kayapınar

Kübra Kayapınar CMNet Üyesi

Sivas; özellikle son yıllarda hemşehri siyasilerimizin adımları ile bayağı yol katetti.
    Her ne kadar memleketimizden uzakta olsakda mutlu oluyor insan yatırım aldığını, geliştiği ve bu gelişemelere açık olduğu gördükçe.

Hemen şu siteye üye olmalıyım, bana ihtiyaçları olabilir :)

6. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Aslında daha çok gereksiz bir şeydi o televizyonlar. Bilmiyorum bilenler var mı burada.

7. Kübra Kayapınar

@Burak Bilen Ben hatırlıyorum Burak Bey :)
    Tamamı ile görsel bir yatırımdı, ki çokta güzel olmuştu ama bizim için fazlaydı o günün şartları gereği

8. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Ama ben mantıklı bir açıklama duyamamıştım o zaman. İsraf oldu. Zaten kısa süre sonra hepsi neredeyse bozuldu ve kaldırdılar.

9. Kübra Kayapınar

@Burak Bilen
    Diyorum ya bize fazlaydı; bu tarz görsel yatırımlar için senin önce bir altyapın olmalı gerek şehrine dair gerekse insanına dair. Biz de bu noktalarda sorunlar var. Ki ona gelene kadar çözmemiz gereken o kadar çok sorunumuz var ki, görselden de eksik kalalım :)

upload_2016-8-5_15-11-57.png
    ... soruyorum ve gidiyorum. Selamlar hemşehrilerime :)

Fatma Gül Es ve Burak Bilen bunu beğendi.
Facebook Sivas'ta şube açtı! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dikkat, Facebook çökecek!

Anonymous, dünyanın 1 numaralı internet sitesi Facebook'a saldıracağını açıkladı. Siyasi protesto yolu olarak web sitelerine siber-saldırı yapmayı seçen uluslararası 'hack'tivistler grubu Anonymous, şimdi de Facebook'u gözüne kestirdi. İnternet üzerinden yayınladıkları videoda, grup üyeleri "Mahremiyet ilkelerine aykırı hareket eden Facebook 5 Kasım’da çökecek. Facebook, üyeler...
  2. Why do turkish people add me on facebook ?

Evet ilk gördüğümde bende şaka sanmıştım ama aşağıdaki gibi google'a sadece "why" yazdığınızda google önerileri olarak ilk sıralarda bu cümleyi çıkarıyor. Peki bu ne anlama geliyor ?? Bizim ne kadar uçkur düşkünü olduğumuzun dünya tarafından ispatı.. Binlerce kadın forumlada bu konuyu tartışıyor. Hatta az evvel aswers.yahoo'da birisi acaba Türklere çok mu benziyoruz diye yazmış...
  3. Tat a yeni şube

şu an çalışmakta olduğum toplama ayırma tesisinin başka bir adreste çalışır durumda olan yeri var fakat o yerin lisansı yok lisans almak için neler yapılması gerekiyor burası bir nevi bizim şubemiz olacak merkez ve şube diye ikiye ayırdığımızı varsayarsak merkez için yapılan işlemlerin aynısını şube için de yapmalımıyız
  4. Sivas'ta çevre mühendisliği

Merhaba, Bu sene İstanbul Üniversitesinden mezun oluyorum.Ailemin yanına yani Sivasa dönmek istiyorum.Ama diğer taraftan iş bulma ve kendimi geliştirmek açısından bunun doğru bir karar olup olmayacağı konusunda tereddütlerim var.Sivas ta çevre mühendisliği ne durumda ve sizce ne yapmalıyım?Özellikle Sivastaki meslektaşlarımın tavsiyelerini bekliyorum.teşekkürler