Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Filipinler'e yardım eli :(

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

Filipinler'e yardım eli :( konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yardım

Mrb arkadaşlarr işçi sağlığı için işçilerin kulaklık takılıp yapılan gürültü ölçümleri ile ilgili bir rapora ihtiyacım var. biraz acil bi konu bana yardımcı olursanızz çok sevinirim. şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...
  2. yardım

merhabalar arkadaşlarr yeni katılmış bulunuyorum aranızaa.sizlerin yardımınıza ihtiyacım var konuyu şyle özetleyeyimm. okuldan mezun olduktan sonra mühendis olarak hiç çalışmadım ve haliyle öğrendiklerimi unuttum şuanda belediye ile çalışma imkanı buldum ve ben ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilemiyorum sizlerin fikirlerine ve dökümanlarınıza ihtiyacım olacaktırüstelik bu yazışmalarla da...
  3. Yardım

Bİtİrme Ödevİm İÇİn aritma tesİsİndek, temel İŞlemler konu yardimci olursaniz sevİnİrİm.
  4. Yardım..

İyi akşamlar arkadaşlar..Bir konuda yardıma ihtiyacım var..Bitirme projesi konusunda hoca istediğiniz konuyu yapabilirsiniz ama sorun ve çözüm içerikli olsun dedi..Benim aklımda arıtma çamurlarından enerji elde edilmesi ve galvaniz atık suları var.. Sizce hangisi daha iyi olur ve ne gibi sorun çözüm içeriği yazabilirim?