Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Firma rehberi [yeni]

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın üyeler,

Bildiğiniz üzere bir müddettir sitemizde Firma Rehberi bulunmaktadır. Fakat ilgili bölümün ihtiyaçları karşılamadığını düşündüğümüz için ilgili bölümde revizyona gitme kararı aldık. Eski sistemden yenisine geçerken istemeden de olsa veri kaybımız oluşmuştur. Öncelikle eski sistemde firma girişi yapan kullanıcılarımızdan özür dileriz.

Yeni sistemin ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir. Bu sistem ile birlikte sisteme eklenen firmalar yada ürünleri hakkında yorumlar yapabilecek, firmalarınızı daha etkili bir şekilde sunabilecek, firma ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabileceksiniz.

ilgili bölüme daha önce olduğu gibi en üst menüden ulaşabilirsiniz.
    a.png

ilgili bölüme giriş yaptığınız zaman aşağıdaki gibi görüntü ile karşılaşacaksınız. Sağ üstte yer alan içerik paylaş linkine tıklayarak yeni firma ekleme işlemini başlatabilirsiniz.
    b.png

İçerik paylaş butonuna tıkladığınız zaman aşağıdaki ekran görüntüsüne sahip olacaksınız. Bu aşamada firmanızın çalıştığı kategoriyi belirleyerek Devam butonuna tıklamanız gerekmektedir.
    c.png

Daha sonra aşağıdaki fotoğrafta yer alan açıklamalara göre firmanızı ekleyebilirsiniz.
    d.png

İşlemler bittikten sonra aşağıda yer alan örnek firma tanıtımı gibi bir tanıtımınız olacaktır.
    e.png

CMNet Yönetimi

M. Hayri Cüneydi bunu beğendi.
  2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Ellerinize sağlık.Bence gayet güzel olmuş.

3. Fatih Özcan

Teşekkürler Hayri bey,

Herkesten sahibi olduğu yada çalıştığı firmaları eklemesini bekliyoruz. Yukarıdaki işlem maks. 2 dk zaman gerektirecektir.

iyi çalışmalar..

4. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Arkadaşların çoğu katılım sağlarsa,
    Çözüm ortağı olabilecek firmaları çok daha rahat buluruz.
    Aktif olduğu sürece çok faydalı olacağını düşünüyorum.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ben yorum sisteminin çok güzel olduğunu düşünüyorum çünkü forum mantığının tam aksine tersten işliyor üye profil duvarı gibi. Dolayısıyla forumla da köprü kurabiliyorsunuz ki, zaten bundan bahsetmiştik. Tabii zamanla da çok güzel bir şekilde oturacaktır bu sistem.

6. E.Onur Özçiçekçi

E.Onur Özçiçekçi CMNet Üyesi

Firmanın kategori belirleme kısmını biraz geliştirmek lazım bana kalırsa. Biraz önce çalıştığım firmayı eklemek istedim ancak içime sinmedi. -yanlış anlamayın her halükarda ekleyeceğim-

Firmamız; Arıtma Kimyasalları, Atıksu Arıtma Tesisi ve Ekipmanları, ÇED, Danışmanlık, Endüstriyel yapı İmalatı, Gaz ve Koku Filtrasyon Sistemleri ve Ölçüm ve Analiz Hizmetleri (Çalışmalar devam ediyor.) konularında faaliyet göstermektedir.

Seçeneklerde ben Danışmanlık mı seçeyim, ÇED mi seçeyim, Arıtma Kimyasalları mı diyeyim, Arıtma ekipmanları mı diyeyim açıkçası çoklu seçenek olsa daha iyi olurdu.

7. Fatih Özcan

Onur bey merhaba dediğinizi deneyeceğiz. Yapabilirsek bilgilendiririz buradan :)

E.Onur Özçiçekçi bunu beğendi.
  8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Çok faydalı bir alan; arkadaşlar mutlaka gerekli özeni gösterip ilgili alanları doldururlarsa, bizim gibi tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışanların, çözüm ortaklarına kolayca ulaşabilmeleri adına faydalı olacaktır. :)

9. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

çok güzel ve yararlı olmuş. Artık ilgili firmaları araken bu sekmeden yararlanabileceğiz. Herkes firma bilgilerini buraya kaydederse firmalarımızın tehlikeli ve tehlikesiz atıkları için tekliflerimizi kolayca toplayabiliriz :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  10. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Arkadaşlar,

Bu sistem sayesinde sitemizde görüştüğümüz arkadaşların firmaları ve hangi teknik işlerde çalıştıklarını daha rahat anlayabileceğiz. İhtiyaç olması halinde buradaki kategoriler üzerinden yayımlanan firmalardan hızlı bir şekilde destek alabileceğiz.

Fatih Özcan bunu beğendi.
Firma rehberi [yeni] konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıla Yeni İş Arama Stratejileri

Yeni yılda eğer hala iş bulamamışsanız, işte size yeni yıla özel iş arama stratejileri. İş arama uzmanlarıyla yapılan görüşmeler sonucunda yeni yılda kaçınmanız gereken hataları ve 2010'da izlemeniz gereken adımları belirledik; 1.TEMEL ADIMLARDAN VAZGEÇMEYİN Eğer hala bir iş başvurusunda bulunmamışsanız özgeçmişinizi ve teyit mektubunuzu (özgeçmişiniz ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için...
  2. Çed yazım rehberi

ÇED yazımı ile ilgili rehber niteliğinde bir doküman. Yalnız yararlanacak arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken bir konu; doküman 1997 ÇED yönetmeliği baz alınarak yazılmıştır, bu nedenle sadece ÇED mantığını anlamak için yararlanılması rica olunur.
  3. Klorlama rehberi

konuyla ilgili araştırma yaparken buldum belki birilerinin işine yarar :kedicik: