Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Firmam hangi ek listesinde ?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında can250 tarafından paylaşıldı.

1. can250

can250 CMNet Üyesi

Arkadaşlar öncelikle kısa bir çevre danışmanlık deneyimim olduğunu söyleyerek konuya başlamak istiyorum.

Sizlere 2 tane sorum olacak yardım bulabilirsem çok sevinirim.

1. Kesintisiz güç kaynağı , redresör, invertör , konvertör ve regülatör üreten firma hangi ek listesine girmektedir?
    2. Herhangi bir çalışma faaliyeti yürüten firmamın hangi ek listesinde olduğunu nasıl anlayabilirim?

Şimdiden herkesin emeğine sağlık , Herkese Teşekkür ederim... İyi Çalışmalar..

2. Arif Öztürk

Arif Öztürk CMNet Üyesi

Çalışmanın ana konusu yada üretimin yan işlemlerinden herhangi biri Ek-1 yada Ek-2 listesinde yer alıyor ise bunun yanında emisyon, atık su, gürültü v.s. konulu çevre izinlerine tabi ise daha ne olsun :)

3. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

İl Çevre Müdürlüğüne Çevre izin görüşüdilekçesi yazın.Gelen cevap size hangi listede olduğunuzu belirtecektir.

4. can250

can250 CMNet Üyesi

Teşekkür Ediyorum ama bu Firmayı bulamadım halen :)

5. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Tesisin hangi listede yer aldığını bulmak için sadece üretim konusuna bakmayın. Üretim esnasında kullanılan maddeler, yakma sistemi vb. bu noktaları da göz önünde bulundurarak listeleri tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Firmam hangi ek listesinde ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hangi ek-1 ek-2 ?

arkadaşlar siz genel olarak çevre izin lisanstaki ekleri mi yoksa çevre denetimi yönetmeliğindeki ekleri mi baz alıyorsunuz? birbirlerine yakınlar ama arada farklar da var...
  2. Hangi işi seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim ve iş arıyorum.Uzun süredir işsiz kaldım ve bir anda farklı 2 firmadan elime iş olanağı geçti.Bir tanesi çevre laboratuarında iş güvenliği, gürültü vs. konularında raporlama yapmak, diğeri ise bir arıtma firmasında teklif,proje alanında çalışmak.Kafam çok karışık çünkü raporlama yapmak ne demek bilmiyorum.İleride bana ne gibi...
  3. Hangi yemeksiniz?

[COLOR=#2b3155][FONT=Verdana]>Ocak 1 - 9 ~ Musakka >Ocak 10 - 24 ~ Kuru Ustu Pilav >Ocak 25 - 31 ~ Imam Bayildi >subat 1 - 5 ~ Kokareç >$ubat 6 - 14 ~ Iskembe >$ubat 5 - 21 ~ Köfte >$ubat 22 - 28 ~ Tantuni >Mart 1 - 12 ~ Susi >Mart 13 - 15 ~ Imam Bayildi >Mart 16 - 23 ~ Kuru Ustu Pilav >Mart 24 - 31 ~ Kokareç >Nisan 1 - 3 ~ Imam Bayildi >Nisan 4 - 14 ~...
  4. Hangi analiz?

Arkadaşlar bir suya boya ve vernik karışıyormu karışmıyormu öğrenmek için hangi parametrelere baktırmalıyım hangi analizi yaptırmalıyım ?