Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fizibilite raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

nurullah özdemir Bey, buyrun ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Ekli Dosyalar:

2. Nurullah Özdemir

Nurullah Özdemir CMNet Üyesi

Çok Teşekkürler Tarık Bey gerçekten cok işime yaradı...

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

rica ederim ne demek ;)

Nurullah Özdemir bunu beğendi.
  4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

5. Ebru Medan

Ebru Medan CMNet Üyesi

Teşekkürler Tarık Bey

Bu Fizibilite Raporu Tehlikeli Atıkların formatında değil mi?

Fizibilite raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. fizibilite raporu

merhabalar! herhangi bir ilçe veya şehirde faaliyet gösteren toplama ayırma tesisine yönelik yapılmış fizibilite değerlendirmesi veya fizibilite raporu çalışması lazım.. elinde olan varsa veya fikir beyan edebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.. herkese kolay gelsin..
  2. Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...
  3. Fizibilite raporu

Merhaba www.cevremuhendisleri.net üyeleri... Osmaniye'de hazırlamaya çalıştığım ÇED raporunun konusu Piroliz Yöntemi İle Ömrünü Tamamlamış Lastik Geri Kazanımı ve Elektrik Üretim Tesisi'dir. ÇED Başvuru Dosyası içeriye sunulmuş ve format gönderilmiştir. Format içerisinde fizibilite raporu istenmiştir. Fizibilite raporunu kimlere yaptırıyoruz nasıl yaptırıyoruz ayrıntılı bilgi istiyorum....
  4. Geri dönüşüm tesisi için fizibilite raporu

merhaba arkadaşlar, fizibilite raporu hazırlamam gerek. geri dönüşüm tesisi için hazırlayacam.Daha önceden hazırlayan arkadaşlar var mı? nelere dikkat etmem gerek?bir format buldum o doğrultada yapsam sıkıntı olur mu? iyi çalışmalar
  5. Çed raporu

çed raporu almadan fabrika inşaatına başlanması için ceza doğrumu arkadaşlar. yani doğrumu dereken herkes aynı doğrultudamı algılıyor. onu öğrenmek istiyorum önce çed raporu sonra inşaata başla. e)Çevresel Etki Değerlendirmesi sürecine başlamadan veya bu süreci tamamlamadan inşaata başlayan ya da faaliyete geçenlere yapılan proje bedelinin yüzde ikisi oranında idarî para cezası verilir....