Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forkliftlerin kapalı alanlarda kullanımı ile ilgili yönetmelik

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Funda Saltık tarafından paylaşıldı.

1. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

forkliftlerin ya da kapalı alanlarda kullanımı ile ilgili bir yönetmelik falan var mı?

2. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

15-20 dakikadır arıyordum, sizlere sorunca buldum sanırım. Bilmek isteyenler için: İŞ EKİPMANLARININ KULLANIMINDA SAĞLIK VE GÜVENLİK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ

3. alix

alix CMNet Üyesi

iş ekipmanları ile ilgili yönetmeliğe bakın. Parlayıcı ve patlayıcı ortamlar mevcut ise Atexe göz atın, ekipman ve makineler expruf olmalı

Funda Saltık bunu beğendi.
Forkliftlerin kapalı alanlarda kullanımı ile ilgili yönetmelik konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SKKY de Yapılan Değişiklik ile ilgili Yönetmelik Hakkında

Arkadaşlar selam, Belki de herkesi ilgilendirebilecek bir bilgi vermek istiyorum.24 Nisan 2011 tarihli resmi gazetede SU KİRLİLİĞİ KONTROLÜ YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK ilanı var.Herkesin bence bir kere bu değişikliği okuyup eğer çalıştığı sektörü içne alan Tablolar bu yönetmelikte belirtilmişse ona göre gerekli analizleri yaptırıp önlemini alması gerekmektedir.Renk...
  2. Kapalı Alanlarda Çalışma Üzerine İngilizce Sunum

Arkadaşlar merhaba, Kapalı alanlarda çalışmalarda meydana gelen kazalar ( zehirlenme, sel vb. ) nedeni ile her yıl ölümlü iş kazaları meydana gelmektedir. Kapalı alanların bulunduğu çalışma ortamındaki HSE arkadaşların faydalanmasını umduğum bir sunumu sizlerle paylaşmak isterim. İyi günler.
  3. Kapalı alanlarda güvenli çalışma

Kapalı alanlarda güvenli çalışma ile ilgili hazırlanmış faydalı sunuyu ekte bulabilirsiniz.
  4. Çalışanların titreşimle ilgili risklerden korunmalarına dair yönetmelik

Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 –(1) Bu Yönetmeliğin amacı, çalışanların mekanik titreşime maruz kalmaları sonucu oluşabilecek sağlık ve güvenlik risklerinden korunmalarını sağlamak için asgari gereklilikleri belirlemektir.