Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Formata uygun vaziyet planı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Serpil Yumrukaya tarafından paylaşıldı.

1. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

Tesisimize gfb için başvurdum ve vaziyet planı rededildi sebep vaziyet planının formata uygun olmaması nasıl olcak peki formata uygun vaziyet planı lütfen yardım

2. Çağlar Kahraman

Çağlar Kahraman CMNet Üyesi

Tüm tesisi kapsayan bir vaziyet planı olmalı. bu vaziyet planında makina yerleşim planı, tesis çevre izni alacağı konuyla ilgili kaynaklar, tesis çevresi, bina bölümleri vs. bunların yanında örneğin atık su için çevre izni başvuru yapacaksanız arıtma tesisi görünmeli planda ayrıca temiz su hatları ve pis su hatları mavi ve kırmızı renkte gösterilmeli, deşarj noktasıda işaretlenmeli. Tesisinizle ilgili detaylı bilgi verirseniz daha kapsamlı bir yardımda bulunabilirim.

3. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

Tekstil fabrikası, iyide makine yerleşimine gerek var mı ?

4. Balaban Murat

Balaban Murat CMNet Üyesi

Evet makine yerleşim planına gerek var.

5. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Merhaba,
    Vaziyet planları ve iş akım şemalarının çizim yöntemleri (otocad,word..v.s.) önemli midir?Problem oluşturan bir metot var mı?

6. iş akım şemasında sorun oluşturmuyor fakat sisteme yüklediğimiz vaziyet planının ölçekli olmasını istiyor Trabzon il müd.

7. E.İ.İNCİ

E.İ.İNCİ CMNet Üyesi

Vaziyet planında ölçek nedir peki arkadaşlar ?

8. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Ölçekli değilde ölçülendirilmiş dersek daha doğru olur. bölümleri ve makina yerleşimlerini göstermeniz ve ölçülendirdiğiniz toplam alanın yapı kullanım izniyle aynı olduğuna dikkat ediniz.

E.İ.İNCİ bunu beğendi.
Formata uygun vaziyet planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tesisi vaziyet planı ve iş akım şeması

Arkadaşlar merhaba; Cam geri döüşüm tesisi için vaziyet planı örenği yada iş akım şeması olan varmı?İşletmede cam sadece renklerine göre ayrılıp parçalanıyor.ham madde olarak kullanılmıyor.Yardımlarınız için teşekkürler
  2. Çevre izni vaziyet planı

Arkadaşlar geçici faaliyet belgesinin alımı sırasında istenen belgelerden birisi de vaziyet planı. Vaziyet planını ne şekilde istiyorlar? Bununla ilgili bana geçici faaliyet belgesini almış arkadaşlar örnek bir vaziyet planı(onaylanmış) gösterebilir mi? Çünkü bu konuda sıkıntı çekiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Palet firması vaziyet planı

Herkese iyi akşamlar :) arkadaşlar geri kazanım yapan bir palet firmasının vaziyet planı nasıl olmalıdır?Netice de emisyon yok ve işlem yapılan tek kısım var o da paletlerin onarıldığı kısım.yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Tat tesisi ve vaziyet planı ile iş akım şeması proses özeti

Herkese merhaba, tat tesisi için vaziyet planı ile iş akım şeması ve proses özeti hazırlamaya çalışıyorum elinizde örnek var mı acaba? (Yapılmış hali) İş akım şeması ve proses özeti tat lar için yapılmasa olur mu acaba?
  5. Vaziyet planı

vaziyet planı ve iş akım şeması için 1/50 ölçekli bir haritada tesis planının gösterilmesi gerekiyormuş, bu plan için ölçeklemeyi nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar google evliyası bu işi de yapabiliyor mu.