Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Formata uygun vaziyet planı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Serpil Yumrukaya tarafından paylaşıldı.

 1. Serpil Yumrukaya

  Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

  Tesisimize gfb için başvurdum ve vaziyet planı rededildi sebep vaziyet planının formata uygun olmaması nasıl olcak peki formata uygun vaziyet planı lütfen yardım
   
 2. Çağlar Kahraman

  Çağlar Kahraman CMNet Üyesi

  Tüm tesisi kapsayan bir vaziyet planı olmalı. bu vaziyet planında makina yerleşim planı, tesis çevre izni alacağı konuyla ilgili kaynaklar, tesis çevresi, bina bölümleri vs. bunların yanında örneğin atık su için çevre izni başvuru yapacaksanız arıtma tesisi görünmeli planda ayrıca temiz su hatları ve pis su hatları mavi ve kırmızı renkte gösterilmeli, deşarj noktasıda işaretlenmeli. Tesisinizle ilgili detaylı bilgi verirseniz daha kapsamlı bir yardımda bulunabilirim.
   
 3. Serpil Yumrukaya

  Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

  Tekstil fabrikası, iyide makine yerleşimine gerek var mı ?
   
 4. Balaban Murat

  Balaban Murat CMNet Üyesi

  Evet makine yerleşim planına gerek var.
   
 5. Tuğba Cabi

  Tuğba Cabi CMNet Üyesi

  Merhaba,
  Vaziyet planları ve iş akım şemalarının çizim yöntemleri (otocad,word..v.s.) önemli midir?Problem oluşturan bir metot var mı?
   
 6. iş akım şemasında sorun oluşturmuyor fakat sisteme yüklediğimiz vaziyet planının ölçekli olmasını istiyor Trabzon il müd.
   
 7. E.İ.İNCİ

  E.İ.İNCİ CMNet Üyesi

  Vaziyet planında ölçek nedir peki arkadaşlar ?
   
 8. diienayzed

  diienayzed CMNet Üyesi

  Ölçekli değilde ölçülendirilmiş dersek daha doğru olur. bölümleri ve makina yerleşimlerini göstermeniz ve ölçülendirdiğiniz toplam alanın yapı kullanım izniyle aynı olduğuna dikkat ediniz.
   
  E.İ.İNCİ bunu beğendi.