Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forum Arama Sistemi

Konu, 'Site Kullanım Kılavuzu' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın üyelerimiz,

Forum arama sistemimizden memnun musunuz? .... olsa daha iyi olurdu dediğiniz noktalar var mı?

Yorumlarınız bizler için çok önemlidir..

2. Melike İlbilgi

Melike İlbilgi CMNet Üyesi

Cevap: Forum Arama Sistemi

Bugüne kadar hangi konuyu aradıysam ben hep bu ibare ile karşılaştım Fatih Bey;

''Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir arama kriteri (aranacak kelime) vererek tekrar deneyin'' :eek:

3. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Yeni açılan konuların ve konulara yazılan yorum ve cevapların ana sayfada olmamasından memnun kalmadım :) Ana sayfada varsada ben göremedim

4. Fatih Özcan

Peki forumda aradığınız şey olduğu haldemi bu uyarıyla karşılaştınız?

5. Fatih Özcan

Sağda son konuların olduğu sütun vardı. Olan bitenler adlı modülde (slide show altındaki modül) açılan konular zaten olduğu için kaldırdık bunu..

6. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Olan bitenlerde konu ilk açıldığında gösteriliyor. Daha sonra o konu hakkında yorum yapanlarınkini görebilmek için forumlar sekmesine girmek gerekiyor. Benim bilgisardan mı kaynaklanıyor bilmiyorum forumlara girmeyi deneyince bilgisayar ilk önce kasılıyor safyanın açılması biraz zaman alıyor. Bu yüzden ana sayfada iken benim açımdan daha iyiydi:)

7. Melike İlbilgi

Tabi aradığım konuları bulamamaktan bahsediyorum. Aranılan konunun bulunabilmesi için konu başlığını birebir doğru yazabilmek gerekiyor sanırım. Google arama motoru kadar iyi ve 'bunu mu demek istedin' diye düzeltmeler içeren bir arama motoru beklemek yanlış olur elbette. :) Ancak upuzun bir konu başlığını da akılda tutabilmek, arama motoruna aynen yazabilmek de ayrı bir mesele.

8. Melike İlbilgi

gokçaykut'un mesajlarını okumamışım.. Affedersiniz..:rolleyes:

9. Fatih Özcan

Ayağınız foruma da alışsın diye böyle yaptık :) Bilgisayarınızda problem var sanırım. Foruma tıkladığım zaman yaklaşık 0,3 saniyede girebiliyorum.

10. Fatih Özcan

Google kadar iyi bir arama motoru hayal değil :)

11. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Sağ tarafta bulunan "iş ilanları, kariyer,günlük ve sinema" sekmelerinin yanına birde bu eski düzendeki halinide ekleseniz güzel olmaz mı :)

12. Melike İlbilgi

bilgisayarımda problem var zaten Fatih Bey nereden bildiniz :) Elbette hayal değil, daha ileriye hep birlikte :D

13. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

arama kısmında üyeleride aradığımızda bulabilsek güzel olur bence

14. Fatih Özcan

Aklımda olan bir düşünce bakalım yapabilecek miyiz :)

15. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Benim dediğimi yapabilecekmisiniz :)

16. Fatih Özcan

Yapılır fakat şık duracak mı bilmiyorum. Çok geniş oursa güzel olmayacak gibi geliyor..

17. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Yeni açılan konuların veya konulara yapılan yorumların ana sayfada görünmesi bence güzel bir özellikti.

18. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

Bende aykut beye katiliyorum.yenİ konularin ve yenİ msglarin ana sayfada gÖrÜnmesİ daha İyİydİ.takİp etmek daha kolaydi..en azindan sİnema ya tercİh ederİm forumun ana sayfada olmasini.sİnema arayacak kİŞİler alt baŞliklardan bulsun..:)

19. Fatih Özcan

Olan bitenler / aktiviteler kısmına ... xxx isimli konuya mesaj yazdı. bildirimi eklenmiştir.

20. Fatih Özcan

Forum arama sistemimiz değiştirilmiştir. Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu sanırım..

Forum Arama Sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Forum hk.

Önceden forum sayfasına gelindiğinde tartışılan ilk 10 başlık gelirdi.şimdi sayfaya girildiğinde sürekli veri alınıyor yazıyor ama herhangi bir başlık gelmiyor. bence eski hali daha iyiydi.ilgilenirseniz bu konuyla sevinirim.
  2. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  3. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  4. Arama faaliyetleri için hazırlanan arama faaliyeti eleme-kontrol formu

Gelen bir maili paylaşmak istedim. İlgili kişilere duyurulur.. ''Sayın Yetkililer, Bilindiği üzere, daha önce Danıştay tarafından ÇED Yönetmeliğinde yer alan “belirli bir limitin altındaki maden arama faaliyetlerinin ÇED sürecinden muafiyeti” hükmü iptal edilmişti. O dönemde maden Şirketlerinin mağdur olmaması için Çevre Bakanlığı yeni bir düzenleme yapmış ve “arama faaliyetleri için...
  5. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?