Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gebze-istanbul staj yeri önerilerinizi bekliyorum.

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Can Tuna tarafından paylaşıldı.

1. Can Tuna

Can Tuna CMNet Üyesi

Merhaba, Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.Gebze ve istanbul anadolu yakasında staj yapmak istiyorum.Önerilerinizi ve her türlü yardımınızı bekliyorum.Saygılar..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

iski ömerli içmesuyu arıtma tesisi, paşaköy atıksu arıtma tesisi önerilerim..

3. Can Tuna

Can Tuna CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim arıtma tesisleri önceliğim zaten.başvuru kanalları ve başvuru zamanı hakkında bilginiz var mı ?

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İSKİ genel merkezi eğitim müdürlüğüne başvurmanız gerekiyor. Telefon ederek hem başvuru tarihlerini öğrenebilirsiniz hemde anadolu yakasında başvuru yapabileceğiniz bir yer var mı onu sorabilirsiniz..

5. Can Tuna

Can Tuna CMNet Üyesi

Şimdi internetten baktım online başvuru yapılıyormuş mart ayı içerisinde.Fakat ben gidip insan kaynaklarına da bizzat başvuru yapacağım.Tekrar teşekkür ederim.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  6. E.İ.İNCİ

E.İ.İNCİ CMNet Üyesi

7. Can Tuna

Can Tuna CMNet Üyesi

8. E.İ.İNCİ

E.İ.İNCİ CMNet Üyesi

Umarım olur öyleyse, şimdiden başarılar.

naz ve Can Tuna bunu beğendi.
  9. Hande Öztürk

Hande Öztürk CMNet Üyesi

İski başvuru tarihi 3 Mart

Can Tuna bunu beğendi.
Gebze-istanbul staj yeri önerilerinizi bekliyorum. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. staj-gebze ya da izmit

Bu bolgelerde, aritma tesisi isletme staji yapabilecegim bir yer olabilirmi, bununla ilgili bilgisi olanlar yardimci olurlarsa benim icin super olur.Belediylerde iskide iyi imkanlar bulamiyoruz, yogun bi stajer gurubu oluyor ve calisanlar kimseyle ilgilenmiyor bile.
  2. Gebze Labaratuvar Staj

Merhabalar bu sene yazın lab. stajı yapmam lazım.Başvurularda yakında başlayacak.Acaba gebzede atıksu firmalarında staj yapmış olan var mı yada önerecek yeri olan?Gebzedeki yerlere mail atıyorum ama cevap yok ve web sayfalarında da stajla ilgili bişeyler de yok Gebzede çevre müh. yapan birisi yardımcı olursa gerçekten enfes olur :)
  3. İstanbul - Staj (büro stajı)

Namık Kemal Üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim. Kendi evim Tekirdağ'da olduğu için orda staj yapmayı düşünmüştüm başta, fakat ailem İstanbul'da olduğu için İstanbul'da da kalma imkanım var tabi :) Hangi ilde neresi faydalı olacaksa orda bulunurum iki seçeneğim var sonuçta:) Fikir ve önerilerde bulunabilir misiniz ? Stajla alakalı detay gerekirse; 3 alanda staj yapmamız lazım, büro, lab,...
  4. Kocaeli ya da İstanbul'da staj önerisi

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde 2.sınıf öğrencisiyim. Kocaelinde ikamet ediyorum. staj konusunda bir fikri bir önerisi ve yardımcı olabileceğiniz konuları duymak çok isterim. Şimdiden teşekkürler.
  5. 2013 manisada staj yeri arayanlar

Keksinoğlu A.Ş Stajyer alım başvuruları Mayıs sonuna kadar devam etmektedir. Bilgi almak isteyenler benimle irtibata geçebilirler.