Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici faaliyet belgesi için başvuru

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Duygu Erit tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

tehlikesiz atık lisansı için geçici faaliyet başvurusu yapmak istiyoruz. Acil durum müdahale planını nasıl temin edebiliriz. yardımcı olursanız sevinirim.

iyi çalışmalar..

2. keops

keops CMNet Üyesi

kendi tesisinizin şartlarını göz önünde tutarak acil durum planını oluşturmalısınız

3. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Konu ile ilgili iş güvenlik uzmanınızdan yardım alabilirsiniz

4. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

Cevap: geçici faaliyet belgesi için başvuru

Arkadaşlar 2 gündür bi tesisi için gfb başvurusu yapmaya çalışıyorum gerekli belgeleri yüklüyorum fakat ilerleyemiyorum ilerle butonu çıkmıyo dolayısıyla başvuru yapamıyorum daha önce böyle bi durumla karşılaşan var mı ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum

5. Sema Erata

Sema Erata CMNet Üyesi

ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi için gfb aldık ve aynı tesise tehlikesiz atıklar içinde başvuru yapicam fakat sistem hata veriyor, tekrar gfb başvurusunu kabul etmiyor. bilgisi olan varmı acaba?

6. Hilmi Katırcılar

Hilmi Katırcılar CMNet Üyesi

tehlikesiz atıklar için gfb kapsamında başvuru yapamıorsnuz. onu bakanlık deıl il müdürlükleri lisansını verıyor il çevreyle görüşün ve mümkünse bana da sonucu açıklarsnz sewınırm.

7. Sema Erata

Sema Erata CMNet Üyesi

yani e izin sisteminden yapılmıyormu başvuru?

8. Hilmi Katırcılar

Hilmi Katırcılar CMNet Üyesi

haır e-izinden yapılmıyor il müdürlükleri kendileri veriyolar izni dilekçeyle basvuru yapıosnz...

Geçici faaliyet belgesi için başvuru konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici faaliyet belgesi için gerekli belgeler

Geçici faaliyet belgesi için gerekli belgeler : 1- ÇED Olumlu yada Gerekli Değildir Kararı (ÇED’ e tabi tesisler için) veya ÇED’ e tabi olmayan tesisler için kapsam dışı olduğunu gösterir yazı. 2- 3194 Sayılı İmar Kanunun Kapsamında; 2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak; -Yapı kullanma izin belgesi -İşletmede yapı kullanma izinleri...
  2. Çevre İzni ve Geçici Faaliyet Belgesi Başvurusu İçin Gereken Ortak Belgeler

1- ÇED Olumlu yada Gerekli Değildir Kararı (ÇED’ e tabi tesisler için) veya ÇED’ e tabi olmayan tesisler için kapsam dışı olduğunu gösterir yazı. 2- 3194 Sayılı İmar Kanunun Kapsamında; 2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak; -Yapı kullanma izin belgesi -İşletmede yapı kullanma izinleri bulunan yapıların dışında 12/10/2004 tarihinden...
  3. Geçici faaliyet belgesi başvuru süresi

İlgili Yönetmelik kapsamında işletmelerin en son hangi tarihte sisteme başvurularını yapması gerekmektedir? Bu konuda il müdürlüğünden bana 1 Nisan tarihinin son olduğu söylendi bu doğru mudur acaba?
  4. Geçici faaliyet belgesi başvuru eksiklik

Arkadaşlar merhaba; Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var bir fikri olan veya karşısınada aynı problem çıkan arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi? Danışmanlığını yapmakta olduğum firmamın Geçici faaliyet belgesi başvurusunu yaptık ve eksiklik bildirildi, eksiklik şu şekilde; **Yapı kullanma izin belgesinde belirtilen 1990 ve 1965 no'lu parsellerin (alan büyüklükleri de tek tek...
  5. Geçici faaliyet belgesi için iş akim şemasi ve proses özeti formati

09.01.2013 tarihi ile yayınlanan iş akım şeması ve proses özeti formatı. Ön incelememe istinaden sadece 5. Atıksu Deşarjı kısmında fark var. 6. ATIKSU DEŞARJI Bu kısımda vaziyet planları ve iş akım şemalarında belirtilmiş olan atıksu deşarj noktalarına ilişkin olarak atıksuların oluştuğu noktalar, tesis içi arıtım uygulanıp uygulanmadığı, arıtım sistemine ilişkin bilgiler, ilgili altyapı...