Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçici Görevlendirme

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Uğur Maşalı tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Maşalı

Uğur Maşalı CMNet Üyesi

Merhaba,

A şantiyesinde yer alan işçi mi B şantiyesinde görevlendireceğim 2-3 günlüğüne. Sigorta girişi ise A şantiyesine yapılmış durumda.

Bildiğim kadarıyla; ki aradım taradım bulamadım henüz, işçi B şantiyesine geçici olarak görevlendirilemez. Yanlız Sigorta girişi B şantiyesine yapıldığında ve uygun koşullar sağlandığında çalışmasında bir sakınca yoktur.

Sizden ricam yanlış mı biliyorum? Doğru da biliyorsam bu bilginin yasal dayanağına ulaşmamda yardımcı olur musunuz ? :)

2. Ersin Bozkurt

Ersin Bozkurt CMNet Üyesi

iş hukuku ile ilgili kişilere (mesela ali tezel) veya avukatlara sorun

Geçici Görevlendirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici Depolama ve TAT

Merhaba Arkadaşlar, Bir tesis düşünün ki,bertaraf tesisi olmayacak,sadece geçici depolama tesisi olacak ve ambalaj,yağ,pil..v.b. atıkları da bünyesinde bulundurucak.Ambalaj için toplama/ayırma tesisi kurulacak,aynı zaman da diğer atıkları da o tesis içinde depolayacağız.Bu lisans aşamasında mümkün müdür?Tesis alan konusunda şüphelerim var.Onu hallettik diyelim,yasal olarak da diğer depolama...
  2. Geçici depolama alanı

Az miktarda tehlikeli atık üreten tesisler birbirlerine yakın mesafede ise sözleşme veya başka bir yolla ortak geçici depolama alanı kullanabilir mi??
  3. Geçici atık deposu

Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Çevre danışmanlık firmasında çevre görevlisi olarak çalışmaktayım. Hastanemizin geçici atık deposu (evsel ve tıbbi) otopark alanına yakın, otopark girişinde sayılır. Tıbbi atıkların kontrolü yönetmeliğinde madde 19 i) Geçici atık deposu, hastane giriş ve çıkışı ve otopark gibi yoğun insan ve hasta trafiğinin olduğu...
  4. Geçici faaliyet belgesi

ben yeni kurulan tesisimiz için geçici faaliyet belgesine başvurmak istıorum. butun belgelerım yuklenmeye hazır fakat mevcut tesis ilk başvuru dıorum sonrakı adımda da atık yonetımını ekle ve kaydet dıorum ama nedense sonrakı adıma gecemıorum. eklenmesı gereken belgelerımı adım atlamadıgı içinde yukleyemıorum. bu ko0nuda bana yardımcı olabılırsenız sevınırım.en son acılan sayfayı ektede...
  5. Geçici faaliyet belgesi

merhaba arkadaşlar danışmanlığını yaptığım tesis EK-2 1.2.2 ve Ek-2 2.5 maddelerine girmekte gfb başvurusunda ek-2 seçip bu ikisini mi seçmem lazım yardım acil.....