Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geçmiş Dönem Belgelendirme

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Alper Karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

Merhaba,
    Firmamız bu yıl içersinde bir isim değişikliği yaptı. Fakat aynı TAT numarasıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Önceki firma ismimizle yaptığımız bildirimleri belgelendirirken bir sorun yaratırmı? Çünkü geri dönüşüm firmalarına kestiğimiz faturalar eski firma ismiyle kesildi.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Firmanın isim değişikliği ile ilgili resmi gazeteyazısı vardır herhalde, belgelendirme dosyasına onu koyabilirsiniz diye düşünüyorum...

Geçmiş Dönem Belgelendirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tarihi geçmiş büskivilerden hayvan yemi üretimi

tarihi geçmiş büskivilerden hayvan yemi üretimi yapılmak teknik uygunluk raporu hazırlıyorm bu konuyla ilgilli bilgisi olan varmı varsa paylaşırmısınız..
  2. Kullanım süresi geçmiş kimyasallar- tehlikeli atık kodu

Arkadaşlar merhaba, Kullanım süresi dolmuş, geçmiş kimyasalların atık kodu ne olabilir ben baktım yönetmeliklere ama anlayamadım :(
  3. Yaz dönem stajı

Atıksuların arıtılmasına ilişkin gerçekten kendimi geliştirebileceğim bana faydalı olacak bir yerde staj yapmak istiyorum. Sizlerinde önerilerinizi bekliyorum.Bana biraz da olsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Tat firmasında tarihi geçmiş ürünler

arkadaşlar merhaba; tat firmasında içi sıvı dolu olan tarihi geçmiş ürünler elimde bulunmaktadır(soda,kola şişeleri gibi) , bunların bertarafı ile ilgili arıtma cihazlarının olduğunu duydum konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  5. Demokratcevmuh 10. dönem adaylarımız

‘’DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ’’ MAVİ LİSTE “Demokrat Çevre Mühendisleri” grubu olarak, yönetmelikler ile mesleğimizin yok edilmeye çalışıldığı, kararnameler ile meslek örgütümüzün demokratik ve bağımsız yapısının tehdit edildiği, rant projeleri ile doğamızda ve kentimizde geri dönüşü mümkün olamayacak yıkımların yaşandığı bu günlerde, Çevre Mühendisleri Odası’nın geleneği olan demokrasi, emek,...