Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gemi atık takip sistemi

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

 1. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  GATS ile ilgili bilgisi olan ve sorularımı yanıtlayabilecek birileri var mıdır ? çok umutsuzca soruyorum ama belki çıkar :)
   
 2. Olgun Akman

  Olgun Akman Misafir

  Hayırdır ne oldu Ayçelen Hanım... Yazın belki bilirimm :)
   
 3. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  günaydın, Olgun Bey aradığım cevap sizde vardır, Namık Beye hergün arayıp ulaşamıyorum da :)) Limanımızın atık kabul tesisi olarak kullandığı online sistem geçen hafta hata verdi rol bilgileriniz bulunamadı diyordu. İl çevrenin kasımda bize gönderdiği tebligatta 15 şubata kadar atık yönetim planını yükleme hükmü vardı. Sistem şuan açılmıyor, tabs a entegre etsem diğer kullanıcıdaki bilgiler gidecek, kaldı ki şuan hiçbiri gözükmüyor zaten :) ne yapabiliriz ?
   
Gemi atık takip sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Atık ambalaj sistemi

  Yeni mezun bir mühendis olarak soruyorum; işe başladığım firma enzim üretimi yapıyor dolayısıyla piyasaya sürdüğümüz ambalajlar tehlikeli atık sınıfına giriyor. Bu durumda atık ambalaj sistemine piyasaya süren olarak girş yapacak ama belgelendirme yapmayacak mıyım? Belgelendirme yükümlülüğünden muaf olduğumuzu nasıl belirteceğim?
 2. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

  [FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
 3. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

  iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
 4. Ambalaj atık sistemi

  bakanlığın ambalaj atıkları sistemine bugün giriş yapamıyorum. benden başka sorun yaşayan var mı?
 5. Tehlikeli atık taşıyan araçlara mobil takip sistemi takılması

  Merhabalar arkadaşlar, Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır bilmiyorum. Ama muamma bir mevzu. "Resmi Gazete Tarihi: 18.01.2013 Resmi Gazete Sayısı: 28532 ATIKLARIN KARAYOLUNDA TAŞINMASINA İLİŞKİN TEBLİĞ"e göre Mobil cihaz taktırılması zorunluluğu GEÇİCİ MADDE 2 – (1) Bu Tebliğin yürürlüğe girmesinden önce lisans almış olan firmaların araçlarına bu Tebliğin yürürlüğe girmesini...