Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gemilerde cevre muhendisi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Ercan Koca tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Arkadaşlar gemiler çalışabilmek için bazı belge ve sertifikalara ihtiyaçlar var. Cevre muhendislerinin gemilerde calisabilmesi icin ne gibi belgeler sertifikalar yada ne gibi yollar izlemelidir? Bilen arkadaşlar yardimci olurrlarsa cok sevinirim...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Gemide ne üzerine çalışacaksınız? iş güvenlikçi olarak mı?

3. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Çalışacağımdan değil aslında Fatih Bey :) Sadece araştırma yapıyorum bu konular üzerinde. Sadece öğrenmek istediğim çevre mühendislerinin hangi kısımda olursa olsun( işçi güvenliği, denetim , arıtım vb. ) çalışırken alması gereken belge yada sertifikalar mevcutmudur? Eğer mevcut ise bunlar nelerdir ? Çünkü gemilerde hemen hemen bütün meslekler için gerekli ve alınması gereken belgeler var.

Gemilerde cevre muhendisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi `değil` çevre mühendisi`!!!

http://www.cmo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=88683&tipi=17&sube=0 Bazı üniversitelerin adını listede göremedim!!! Biz aşağıda imzası olan Çevre Mühendisliği Bölümleri, Çevre Mühendisi Öğretim Üye ve Görevlileri, 03/12/2012 Tarihinde taslak halinde yayımlanan "Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik" ile ilgili olarak mezunlarımızın mesleki hakları...