Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri dönüştürülemeyen polimer malzeme

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Eda Altınay Tekin tarafından paylaşıldı.

1. Eda Altınay Tekin

Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

Tesisimiz de oluşan atıklar içerisinde geri dönüştürülmeyen polimer malzeme kesim atıkları ve geri dönüştürülmeyen polimer malzeme talaşlı imalat atıkları oluşmaktadır.

Bu atıklardan geri dönüştürülmeyen polimer malzeme talaşlı imalat atıkları nı 15 02 02 * kodu grubunda kabul etmek doğru mudur?

geri dönüştürülmeyen polimer malzeme kesim atıkları hangi kod altında toplamam gerekli?

Konu ile bilgi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Geri dönüştürülemeyen polimer malzeme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. HDPE malzeme hurdanın atık kodu nedir

merhabalar, yerlaltı su borusu olarak da kullanılan HDPE veya PE 100 olarak tasfir edilen malzemenin atık kodu ne olabilir? Teşekkürler şimdiden.
  2. Sondajlarda polimer kullanımı

Arkadaşlar merhaba, Sondaj çalışmalarında kullanılan polimerlerin çevreye etkisi nelerdir? Bu konuda fikri olan var mı???
  3. Malzeme dersi yardım edin lütfen

Arkadaşlar soruyu çözüp,milimetrik kağıda çizmemiz gerekiyo ama ben hiç birşey anlamadım dersten de sorudan da yardımcı olabilir misiniz lütfen...
  4. Atık malzeme toplama

Arkadaşlar Atık Pet Karton Cam şişe gibi malzemeyi aracımızla toplayarak depolayarak satmayı düşünüyoruz. resmi olarak ne yapmamız gerekir büyük bir yatırım yapma imakınımız yok kiralık arsa kamyonet ipi araç ufak bi pres makinası seklınde bi sistem düşünüyoruz ne kadar yasal vs acil cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler
  5. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.