Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri dönüşüm

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında Erdem Akgül tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;
    Herkese günaydın; iyi haftalar dilerim...
    2013 yılı Kasım ayında vatani görevimi yerine getirmek amacıyla aranıuzdan geçici olarak ayrılmıştım..6 aylık bu ara artık bitmiş ve Geri Dönüşüm gerçekleşmiştir:)))sizleri ve mesleğimi özlemiştim:)))

geçen süre zarfına mesaj atan arakadaşlarım neden size cevap veremediğimi aktardım..kusuruma bakmayın elde olmayan mücbir sebeplerceydi..artık arnaızdayım..ilerleyen süreçte size mutlaka dönüş yapılacaktır..şimdilik işe ve Tarsusa alışmaya çalışıyorum..giderken 250 bin nufus ve 45 mahalle idi ..şimdi 325 bin ve 179 mahalle olmuş...:)

Merve Yeşildağ ve Çiğdem Aksoy bunu beğendi.
Geri dönüşüm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geri dönüşüm

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır. Tüketilen maddelerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle hammadde ihtiyacı azalır. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması ve doğaya...
  2. Geri dönüşüm

Biliyor muydunuz? -Bir büro elemanının yılda 81 kilo yüksek vasıflı kağıdı çöpe attığını -Ülkemizde yılda yaklaşık bir milyon ton kağıtla gereksiz yazışma yapıldığını -İnsanların birbirine gönderdiği kağıtların %44’ünün okunmadığını, ve bir insanın ömrünün 8 ayını gereksiz yazışma zarflarını açarak geçirdiğini -1 kağıdın 5 kez yeniden kullanılabileceğini -70 kg. atık kağıdın 1...
  3. Geri dönüşüm metre

Hiç vaktim yok... İş yerinde bir yüzü dolan kağıtları yerimden kalkıp kağıt dönüşüm kutusuna atamayacağım şimdi...Hiç vaktim yok... Evdeki metal kutu, plastik, kağıt ne varsa aynı çöpe gidecek doğal olarak. Bir de onlarla mı uğraşıcağım.’ derken, bu sırada çöpe attığım bu naylon poşetler en az 400 yıl en çok 1000 yıl boyunca doğada kalacak... Yani benim çöpe attığım her torba torunum torununun...
  4. Geri dönüşüm

strafor maddesinin geri dönüşümü ile ilgili bilgiyi hangi yönetmelikten bulabilirim