Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri dönüşümcüler İstanbul'da toplanıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Eki Görüntüle 11756

  Geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi alanlarını aynı çatı altında bir araya getiren REW İstanbul fuarı, 10 - 13 Haziran tarihleri arasında 6. kez gerçekleştirilecek.
  Fuarcılık alanında 20’nci yılını kutlayan İFO İstanbul Fuar Hizmetleri tarafından organize edilen ve geçen yıl 91’i yabancı 197 şirketi ağırlayan REW İstanbul’a bu yıl yüzde 50’lik bir artışla 25 ülkeden 300 katılımcı bekleniyor.

  Fuarda, sektörün önde gelen yerli ve yabancı şirketlerinin yanı sıra Çevre ve Orman Bakanlığı yetkilileri, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu temsilcileri, belediyeler, sektörel dernekler, ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşları ve akademisyenler de bulunacak.

  İFO Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur, Avrupa Birliği (AB) ile 21 Aralık 2009’da açılan “Çevre Faslı” gereği 2023 yılına kadar geri dönüşüm sektörü için 59 milyar euro’luk bir harcama yapılması beklendiğini; bu bağlamda söz konusu olacak uygulamaların ve yatırım alanlarının fuarda düzenlenecek panel ve konferanslarda ele alınacağını söyledi.

  Milliyet
   
Geri dönüşümcüler İstanbul'da toplanıyor konusuna benzer içeriklerimiz
 1. "İstanbul İstanbul Olalı Böyle Keder Görmemiştir"

  Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Murat Taşdemir'in 29 Nisan 2011 tarihinde Kanal D Televizyonu 32.Gün programında Kanal İstanbul hakkındaki açıklamaları. http://www.youtube.com/watch?v=HvnVNHOdopI http://www.youtube.com/watch?v=s300pQ2isVU
 2. 8. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslar Arası... (İstanbul)

  Neden Ziyaret Etmelisiniz? Katı atık, su ve atık su, atık gaz ve yeşil enerji alanlarındaki son gelişmeleri global perspektifte takip edebilmek ve değerlendirmek, Makine, teknoloji, ürün ve hizmet çeşitliliği ile Çevre Teknolojilerindeki yeniliklere tanık olmak, Sektöre ayna tutan bu platformda yatırımcılar ve iş ortakları ile bir araya gelmek, Paralel etkinliklere ücretsiz katılım imkanı ile...
 3. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

  Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.