Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri Kazanım ve Atık Yönetimi Konulu Video

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında pre_conception tarafından paylaşıldı.

1. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Çevre Bilinci'ni artırmaya yönelik video, fotoğraf, karikatür vb. çalışmaları biriktiren ve paylaşmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum..
    * Atık Geri Kazanım
    * Atıkların Kaynağında Ayrı Toplanması
    * Çevre Bilinci
    * Sürdürülebilirlik
    * Atık Yağların Çevreyi Kirletmesinin Örnekleri

vb. konuları içerebilecek görselleri bizimle de paylaşabilir misiniz?

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Google 'da ilk çıkanlar benden olsun. Buldukça da ekleriz..
    1.jpg 2.gif 4.jpg 5.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg

Ekli Dosyalar:

• 3.jpg
      3.jpg
      Boyut:
      462,4 KB
      Okunma:
      815
  3. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

Bu seneki fuarda Sakarya Büyükşehir Belediyesinden Yücel İnce'nin sunumu ekte. Sunumda gerçekleştirdikleri çalışmalardan örnekler var. Kullandıkları afişler ve hazırladıkları çizgi film var.Çok yararlı olacağına inanıyorum.

çizgi filme burdan ulaşabilirsiniz

Ekli Dosyalar:

4. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Bu video benim de hoşuma gitmişti. Daha geniş kapsamlı bir atık yönetimi videosu arayışındayım. Paylaşımlarınız faydalı oldu TEŞEKKÜR EDERİM Ağaçlandırma ile ilgili karikatür yapan bir karikatüristimiz vardı, karikatürleri aklımda ama ismi aklıma gelmiyor... Dünya üzerinde yıldızlar altında mutsuz son kalmış ağaçlar.." gibi çizimleri vardı. Bilmem anlatabildim mi. Benim de bulduğum bir iki video burada;

Ödüllü kısa film vb. birşey bulan var mı?

Emre Özer ve Birgül Bakanoğlu bunu beğendi.
  5. bende de bikaç video var.. umarım işinize yarar..
    çoğunu beğendim ama favorim "if you give up, they give up.."

.. eklemeye çalıştım ama boyut yüzünden hata oluştu. boyut sınırı nedir acaba bilen var mı?

6. Fatih Özcan

bu siteye mi eklemeye çalıştınız ? Burada sınır 50 mb.. Alternatif olarak vimeo yada youtube gibi bir servise yükleyerek linki paylaşabilirsiniz..

7. evet, .rar dosyası haline getirdim 60 MB olarak yüklemeye çalıştım. tamam 5onin altına indirerek yuklemeyi denicem.

fatih bey 46 Mb civarı rar dosyası denedim ancak yine boyut nedeniyle hata oluştu dedi :( ..

tek tek deneyelim bi de :) üzgünüm daha önce sitenize video yuklemedim :)

devam..

Ekli Dosyalar:

Funda Saltık ve Murat Akyüz bunu beğendi.
  8. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

Çok uğraştınız ama değdi :) güzel paylaşımlar. tşk.

9. 46 MB yine başaramadım :) o yüzden azaltarak deniyorum arkadaşlar.. belki bilinen videolar vardır içinde ama birilerinin işine yarayacağını düşünüyorum...

rica ederim.. bu siteye erişim yok aslında benim çalıştığım kurumdan; ancak bugun nedense açık :)

Ekli Dosyalar:

Çiğdem Yazgan bunu beğendi.
  10. Fatih Özcan

Bu siteye erişim yok derken bizim sitemiz mi engelli ?

11. forum sitesi olarak görüldüğü için, talep etmiş olmama rağmen genel müdürlüğümüz erişime açmıyor :(

Ekli Dosyalar:

Çiğdem Yazgan bunu beğendi.
  12. Fatih Özcan

Hayırlısı diyelim. Youtube 'a rakip gördüler demek ki..

Ayşegül Öner Albayrak bunu beğendi.
Geri Kazanım ve Atık Yönetimi Konulu Video konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  2. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  3. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  4. Bitkisel atık yağ geri kazanım

Arkadaşlar bitkisel atık yağ geri kazanımı için Rejenerasyon ve Rafinasyon işlemleri mi uygulanmalı bu tesisi kurmak için ne kadar maliyet gerekir ? bu işlemlerden sonra yağı nerelere satabiliriz hangi sektörlerde kullanılır. yardımcı olursanız sevinirim..
  5. Tehlikesiz atık geri kazanım

Arkadaşlar gfb başvurusunda tehlikesiz atık geri kazanım atık kodları seçerken bir sınırlama var mı?İstediğimiz kadar seçebiliyor muyuz?.Seçtikten sonra atık beyanı yaparken eğer seçtiğimiz atıktan firmaya atık gelmemişse sorun olur mu?