Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb başvuru işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Zeynep Engin tarafından paylaşıldı.

1. Zeynep Engin

Zeynep Engin CMNet Üyesi

Arkadaşlar, TAT firması olarak GFB işlemlerini başlattım.Başvuru formunda işletmenin iktisadi faaliyet alanını soruyor.(NACE kodu). bu kod kapasite raporunda yazıyor ama sisteme giriş yaparken,kodu direkt giremiyorum. Ana faaliyet alanı diye seçenekler çıkıyor. Seçeneklerden hangisini seçmem gerekiyor?? TAT a uygun olanı bulamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim..

Gfb başvuru işlemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed başvuru maliyet

çed raporu başvurularında ilk adımdan son adıma kadar maliyet ne kadar fikriniz varmı (çed gerekli tesis için)
  2. gfb başvuru

geçici faaliyet başvurusu yaparken gerekli belgeleri yükledikten sonra bir sonraki adıma nasıl geçeceğiz. son adım taahhütname ama belgeler yüklendikten sonra bu adıma nasıl geçeriz yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Gfb başvuru süreci

süreç kaç gün sürmektedir bilen var mı arkadaşlar..
  4. Tehlikeli atık geri kazanım lisans başvuru işlemleri

Arkadaşlar öncelikle merhaba, Tehlikeli atık geri kazanım Geçici faaliyet belgemiz mevcut olup, lisans için başvuru yapıcaz. Bizden istenen belgeler arasında teknik uygunluk raporu var, bu teknik uygunluk raporunun formatı, Tehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliği ek-19 da yayınlanmış. İki madde var kafama takılan; 5.Madde: Tesisin, projesi ve şartnamesine uygun olarak yapıldığını ve...
  5. Gfb başvuru red gerekçesi

İyi günler arkadaşlar; Hazır beton üretim faaliyeti yapmakta olan tesisimiz adına Hava emisyonu başlığı altında GFb başvurusu yaptık ve red edildi. Red edilme gerekçesi ise ; - Atuksu Arıtma Tesisi 2013/4 genelgesi proje onayı istenmeyecek durumlar başlığı adı altında (c) bendi uyarınca teknik raporun hazırlanması, Biz emisyon konusunda başvuru yapmamıza rağmen atıksu arıtma tesisi ile...