Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb başvuru süreci

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında aldemir072 tarafından paylaşıldı.

1. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

süreç kaç gün sürmektedir bilen var mı arkadaşlar..

2. aavildan

aavildan CMNet Üyesi

30 gün içerisinde değerlendirmeli il müdürlüğü

3. Vildan hanım 30 gün mevzuatta yazıyor mu? bu bilgiyi nerden aldınız?

4. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

Geçici faaliyet belgesi verilmesi
    MADDE 7 – (1) (Değişik:RG-24/2/2010-27503) EK-1 ve EK-2 listelerinde yer alan işletmeler, 6 ncı madde kapsamında geçici faaliyet belgesi için yetkili mercie e-başvuru yapar. Elektronik başvuru dosyasında EK-3A ve EK-3B’de belirtilen bilgi, belge ve raporların bulunması zorunludur. Geçici faaliyet belgesi e-başvuru dosyası yetkili merci tarafından otuz gün içerisinde incelenir.

Tuğçe Özcan bunu beğendi.

5. Çoooook teşekkürlerrrr:harika:

6. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

rica ederim.

7. Müberra Kaşkaya

Müberra Kaşkaya CMNet Üyesi

gfb iptali aldıktan sonra tekrar basvuru yaparken sistem" belge iptal nedeni ile yenileme dekontu" istemektedir. döner sermaye 2012 fiyatlarına baktım fakat boyle bır fiyat gozume carpmadı. ne yapmam gerekiyor?

8. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Belge iptali sonrasında başvuru için yatırdığınız ücretin dekontunu sizden istemektedir.

9. GFB iptal ettikden sonra yeniledim başvuru aşamasında istemedi sistem benden başvurum şuan değerlendiriliyor, sizden hangi aşamada istedi bu bedeli değerlendirme sonrası ise aynen GFB bedeli ödenmeli bence

10. Müberra Kaşkaya

gfb ıptalınden sonra mevcut tesıs yenı basvuru secenegını secemedım gfb yenıleme ıptal nedenıyle yenıleme kısmına yonlendırdı. 9. basamakta gerekli belgelerın ıcınde ıstıyor evragı.

11. Sanırım bu kısım yeni eklendi ekran fotosu çekebilirmisiniz ben başvururken böyle bir şey yoktu 2 hafta oldu olmadı başvuralı

12. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

dediğiniz gibi iptal nedeniyle yenileme aşamasında dekont sonradan değil başvuru aşamasında isteniyor. başvuru ücreti kısmını müdürlüğünüze danışın çünkü bu konuda yazılı bir şey yok bildiğim kadarıyla.

Müberra Kaşkaya bunu beğendi.
  13. Müberra Kaşkaya

gerekli belgeler bölümünde

gfbb.JPG

14. benim başvuru tarihim 21 .11. 2012 ve böyle bir belge talebi görmedim sonradan istenecek sanırım benden

15. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

aslında o tarihten önce de sistem müberranın dediği gibiydi.çünkü konuyla ilgili yönetmelikteki değişiklik daha önceden yayınlanmıştı. iptal nedeniyle yenilemeyi seçerken gittiğinizde dekontu başvuru aşamasında istiyor sistem

16. bende yenilemeden gittim ama istemedi. Sedat Beye soracam sorun teşkil eder mi diye Müberra Hanım eklemiş olduğunuz ekran fotosunuda kullanmak istiyorum umarım bir sakıncası yoktur.

Müberra Kaşkaya bunu beğendi.
  17. İbrahim Uysal

İbrahim Uysal CMNet Üyesi

Yasemin hanımın konuyu netleştirebildiniz mi?

18. İbrahim bey evet sordum Sedat Azizoğlu "gerekli belgeler kısmında sayfa sizden ne istiyorsa onu yükleyin " böyle söyledi, sorunda olmadı. İyi çalışmlar

19. Zeynep Engin

Zeynep Engin CMNet Üyesi

2013 yılı TAT GFB bedelinin ne kadar olduğunu bilen var mı?

20. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Gfb başvuru süreci konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gfb başvuru

geçici faaliyet başvurusu yaparken gerekli belgeleri yükledikten sonra bir sonraki adıma nasıl geçeceğiz. son adım taahhütname ama belgeler yüklendikten sonra bu adıma nasıl geçeriz yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Gfb alma süreci

Herkese selamlar. Bir Hazır beton tesisinin yada herhangi bir işletmenin gfb alma süreci ne kadar süredir? bu işte yeniyim bilgi almak istiyorum.
  3. Tershaneler İçin GFB Süreci

Merhabalar, Tershaneler için GFB başvurusu aşamaları hakkında bilgilendirebilirmisiniz? Yapılması gereken adımlar nelerdir? Yardımcı olursanız cok sevinirim
  4. Lisans Alma Süreci

Merhaba, ÇKAGİLHY kapsamında, Çevre izin ve/veya lisans belgesinin geçerliliği ve yenilenmesi MADDE 10 – (Değişik:R.G-24/2/2010-27503) (4) Aşağıdaki durumlarda çevre izin ve/veya lisans alma süreci yeniden başlatılır: a) İşletmenin faaliyet yerinin değişmesi, b) İşletmenin faaliyet konusunun değişmesi, c) İşletmenin yakıtının ve/veya yakma sisteminin değişmesi, ç) İşletmenin toplam üretim...
  5. Gfb süreci

Arkadaşlar merhaba Çevre görevlisi olarak çalışmakta olduğum firma adına daha önceki senelerde bu işle ilgilenen arkadaşlar yanlışlıkla işletme bilgileri altında tesisler kısmına birden fazla aynı başlık açmışlar ben bunlardan daha önce danışmanlık firmasının yürüttüğü tesisi seçip üstüme aldım ancak bir sorun çıkabilir mi ? bunları iptal ettirmek gerek mi ? bunu öğrenmek istiyorum. Ayrıca...