Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı,

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Bilal sakin tarafından paylaşıldı.

1. Bilal sakin

Bilal sakin CMNet Üyesi

Merhaba, öncelikle soruma cevap verecek üstadlara şimdiden teşekkür ederim.. Yıllardır kuruyemişçilerin artıklarını değerlendiren bir işim var, kütahya gediz organize sanayide 23 dönüm arazim var, yer açısından ve işlenmiş ürünü satış açısından çok imkanım var. Bir gıda geridönüşüm tesisi kurmak istiyorum, bu konuda nelerin gerekli olduğunu ve mevzuatı nereden bulabilirim?? Şimdiden cevaplarınız ve kıymetli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim..

Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı, konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiyede Geri Dönüşüm Ile Ilgili Bilgi Arıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz..

bitirme ödevi için kaynak ve tez örneği arıyorum yardımcı olur musunuz...?
  2. Geri dönüşüm tesisleri hakkında bilgi

Arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Kendim mühendis değilim. Elektrik malzemeleri üretimi yapan orta ölçekli bir tesisim var. Fakat son 1 yıldır sektör değiştirmeyi ve geri dönüşüm üzerine yatırım araştırması yapıyorum. Gerçeği söylemek gerekirse 2 ana konu üzerine çalıştım. Biri ÖTL ile gazlaştırma teknolojisi ve elektrik üretimi diğeri de atık yağ dönüşüm tesisi. ÖTL için fazla tesis...
  3. Geri dönüşüm tesisi için fizibilite raporu

merhaba arkadaşlar, fizibilite raporu hazırlamam gerek. geri dönüşüm tesisi için hazırlayacam.Daha önceden hazırlayan arkadaşlar var mı? nelere dikkat etmem gerek?bir format buldum o doğrultada yapsam sıkıntı olur mu? iyi çalışmalar
  4. Tezim için kaynak veya direk bilgi yardımı arıyorum

Ataköy ileri biyolojik arıtma tesisi ile ilgili sunum yapacağım ve tesis ile ilgili bilgilere ihtiyacım var(kaç insanın suyunu arıtıyor,iş akım şeması,prosesin şeması vb) bu tarz bilgilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.