Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gider pusulası belgeleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    gider pusulasını ben ambalaj atıgı portralında nasıl giriş yapacam? buradan bazı yerlerı okudum ama kafam karıstı bıraz şimdi ben mücavir alan dışı mı diyecem.? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. çooook teşekkür ederim şimdiden:)

2. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

nisan 24ü bekleyin derim arkadaşım.Orda açıklanacak herşey.Atık Sempozyumu.

Gider pusulası belgeleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre İzin Lisans Portalında belgeleri açamıyorum

Arkadaşlar merhaba; Çevre İzin ve Lisans Portalından almış olduğumuz GFB'yi,bana ait olan Çevre Görevlisi Belgesini açamıyorum.Javayı kurdum.Ekrana gelen eklentiyi de yüklemesini söylüyorum.Java yükleniyor sonra saatlerce bekliyor.Belgeleri göremiyorum.e-imza değil de mobil imza kullandığım için olabilir mi acaba?Bunu nasıl aşabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden herkese teşekkürler.
  2. Gfb ve çevre izin ve lisans belgeleri nasıl alınıyor??

Öncelikle herkese merhabalar diliyorum.. Belgelerin alınması ile ilgili olarak sizlerin tecrübeleri benim için çok önemli..şimdiden çok ama çok teşekkür ederim cevap ya da cevaplarınıza.. Yeni bir işletmenin kurulduğunu ya da mevcut bir işletmenin GFB ve ardından da Çevre İzin ve Lisans Belgesi alacak olsun; 1. Başvuruda her şey online olarak mı oluyor? 2. Öncelikle o işletme için Çevre ve...
  3. Yenileme belgeleri

merhaba arkadaşlar, çevre izni almış olan bir firma isim değişikliği nedeniyle lisans yenileme başvurusunda nasıl bulunacak?Bakanlığın çevre görevlisi ve çevre izinleri sayfasında izin belge yenileme kısmında istenen belge yenileme dekontu nedir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  4. Iso belgeleri

arkadaşlar firmasına ıso belgelerinden alan var mı bu süreç nasıl işliyor
  5. Gider pusulası

arkadaşlar atık ambalaj sisteminde gider pusulalarını da exel olarak girebilir miyiz ? bilgisi olan var mı? giren atıkla çıkan atık miktarını dengelemek cok zor oluyor da