Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Görev Tanımları

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Merhaba;

İnşaat projesinde çalışanlar için örnek görev tanımları

Ekli Dosyalar:

alix bunu beğendi.
Görev Tanımları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Belediyede görev

slm arkadaşlar bende belediyede görev başlayacağım belediye de görev yapan arkadaşlardan yardım isteyecektimm ilgilendikleri konular ne gibi çalışmalar yapıyorlar yardımcı olursanız sevinirim belediye nüfusu 17000 teknik eleman olarak inş.mühendisi birde tekniker var inşaat
  2. İş güvenliği uzmanlarının görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkında yönetmelik

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK MAddi 28/(6) Yetki belgesi iptal edilen kurumlar ve bu kurumlarda kurucu veya ortak olanlar ile eğitici belgesi sahipleri ve iş güvenliği uzmanları beş yıl içinde tekrar yetki belgesi başvurusunda bulunamaz ve iş güvenliği uzmanları beş yıllık sürenin sonunda bir alt sınıfta yer alan belge sınıfı için...
  3. Çevre yönetim temsilcisi görev tanımı

arkadaşlar, elinde çevre yönetim temsilcisi görev tanımı olan var mı? özellikle merak ettiğim şey ise kalite yönetim temsilcisine bağlı olarak çalışması konusu.
  4. Yürürlükte Iş yeri hekimi ve diğer sağ.per.görev yetki sorumluluk ve eğitimleri hak.yön

Bugünkü Resmi Gazetede Yayımlanmıştır.Bilgilerinize.