Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

granül fire oranları

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında dilek kaya tarafından paylaşıldı.

1. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

granül imalatında oluşan fire oranları neler olabilir?

2. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Cevap: granül fire oranları

ekteki dosya işinize yarayabilir.

Ekli Dosyalar:

granül fire oranları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nikel(II) Iyonunun Sulu Ortamdan Granül Aktif Karbon (GAK) ile Giderilmesi

ÖZET Bu çalışmada, Ni (II) iyonunun sulu ortamdan Granül Aktif Karbon (GAK) ile giderilmesi, olaya etki eden bazı parametreler ve adsorpsiyon izotermi incelenmiştir. Nikelin GAK adsorpsiyonu Freundlich izotermine daha çok uyduğu görülmektedir. GAK ile nikel adsopsiyon olayında; metal giriş konsantrasyonu, pH, temas süresi ve ligantlar önemli parametrelerdir. İlk 6 saat temas süresinin önemli...
  2. hurda plastikten granül üretimi

merhab arkadaşlar bir sorum olacaktı: hurda plastikten granül üreten bir tesis var bu tesis ek-2 ye mi giriyor yoksa ek-1 mi. ek-2 olması gerekiyor sanki ama emin olaadım sormak istedim. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba
  3. Pestisitlerin Kullanım Oranları

Arkadaşlar, Pestisitlerin kullanım oranlarının maksimum değerlerini gösteren resmi bir döküman var mı? ( izin verilen sınır değerler) bazı sektörler için bu var ancak, türkiye'de kullanılan her pestisit için, uyulması gereken koşulları gösteren bir yönetmelik eki..vs var ise, paylaşmanızı rica eder; iyi çalışmalar dilerim.
  4. Yürürlükte Bazı akaryakıt türlerindeki kükürt oranları yön.

BAZI AKARYAKIT TÜRLERİNDEKİ KÜKÜRT ORANININ AZALTILMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi:06.10.2009 Resmi Gazete Sayısı: 27368 Amaç: Bu Yönetmeliğin amacı, insan ve çevreyi zararlı etkilerden korumak için bazı akaryakıt türlerinin yakılması sonucunda oluşan kükürtdioksit emisyonlarının azaltılmasına ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi
  5. Granül halde aktif karbon

arkadaşlar merhaba, Bir tesisim için bacalara granül aktif karbon filtre istendi. internetten firma buldum ancak Kocaeli de veya İstanbulda bildiğiniz, önereceğiniz firma var mıdır? Birde granül halde aktif karbon filtre kullananınz varmıdır??