Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gsm ruhsatı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında cilgincevreci tarafından paylaşıldı.

1. cilgincevreci

cilgincevreci CMNet Üyesi

Termik santralimiz için gsm ruhsatı alınacaktır. Bunun için çevre ile alakalı ne gibi belgeler gerekli

2. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

gsm de kesinlikle çed istiyorlar. çed ile ilgili bir belge almanız lazım. ayrıca daha önce gsm verilirken bazı kurumlar çevre izni belgesini gözardı ediyordu. bakanlık bu konuda belediyelere ilgili kurumlara yazı yazdı hatta geçen ay bakanlığın internet sitesindede duyurusu yapıldı. büyük ihtimal çevre izni de istenecektir. tabi çevre izni almanız için de işletmenizin faal olması gerekiyor. muhtemelende bunun için size 1 yıllık geçici gsm verilecek zaten ilk öyle oluyor ve 1 yıllık süre içinde bütün izinlerinizi almanız istenecektir. eğer çevre izniniz tamamlanmışsa 1 yıl sonunda da daimi gsm ruhsatı verilecektir.

Gsm ruhsatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı Hakkında

Merhaba, Çalıştığım firmaya ait benzin istasyonu için İSKİ'den Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı verilmiş durumdadır.Ben nu istasyon için ayrıca bir deşarj izni ile ilgili bir yazı,izin vs. almam gerekli midir?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
  2. gsm ruhsatı

arkadaşlar bir krom madeni ile ilgili gsm ruhsatı almamız sözkonusu,bununla ilgili gerekli evrak listesi konusunda yardımcı olabilirseniz cok sevinicem.şimdiden teşekkür ederim.
  3. Gsm ruhsatı için sorumlu müdürlük.

herkese iyi çalışmalar.geri dönüşüm tesisine gsm ruhsatı alınmasında sorumlu müdürlük sözleşmesi istenmekte.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi paylaşımı yapabilirmi? benim araştırdığım kadarıyla kimya mühendisleri ile ilgili bi durum söz konusu ama kafam çok karıştı yaws.:eek:
  4. Çalışma ruhsatı

ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde yada metal hurda geri kazanım tesislerinde gfb baştabailmek için ruhsat sorunu yaşamaktayız. geçici ruhsat alınabilir diyorlar ama nasıl ? alınan geçici ryhsat 1 yııllık mı olacak ?
  5. Gsm ruhsatı

Arkadaşlar günaydın merhabalar, GSM ruhsatı hakkında plastik geri dönüşümü yapan bir firma hangi kategoride değerlendirilir. isminden dolayı mıdır bilmem ama şu gayri sıhhi müessese üçlemesinden hep korkardım :)