Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gübre değeri olan kompost malzemesini(fertilizer)

Konu, 'ARŞİV' kısmında Mustafa Bolat tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Bolat

Mustafa Bolat CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar tesisimizin sonucu çıkan gübreyi değerlendirmek istiyoruz, tamamen steril hale gelmiş ve 50 kg paketler şekilde paketlenmektedir,bu gübreyi satın alacak bi yer biliyormusunuz?
    Acil bir konu olduğu için araştırmadan yazıyorum.

Sayfayı Paylaş

upload_2016-8-30_21-55-23.png
Merhaba @pnrckmk açıkcası zemine dökülen yağın tam anlamıyla temizleneceğini sanmıyorum ama aşağıda resimde görünen ürün atık yağın zemin üzerinden bertarafında etkili bir ürün denemenizi tavsiye ederim ya da yağ çözücü maddeler kullanarak yağın...
AMBALAJ BEYAN GÖRÜNTÜSÜ.jpg
Değerleri yuvarlayın sürekli ayrıca nokta koymayın direk değeri yazın. Sizin yaptığınız sonuç doğrudur. 7237 gibi yani. Geçen yıla ait yaptığım beyan görüntüsü ektedir. Nokta yada virgülle alakalı bir şey yok.
20170301_232646.jpg
Cozebilen olurmu lutfen
bisküvicafe2.png
Selamlar bilgi mahiyetinde kendi üretimimiz ve sektörde 7 yıllık deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz... Tüm test koşulları www.scr-tr.com 'u inceleyebilirsiniz... [MEDIA] [MEDIA] 05424114336
SGK DÖKÜM HAKKINDA.jpg
Genel olarak Danışmanlık Yeterlik Belgenizdeki unvan ve adresin geçerli olup olmadığının tespiti amacı ile güncel ticaret sicil gazetesi talep ediliyor. Şirket ortaklığı ile ilgili olarak ortaklık belgesi kontrolü dışında bir işlem olmadı bugüne...
Adsız.png
peki biriken stoklar nasıl eritilecek? merhaba, konuyla ilgili bilgi sahibi olan var mı? görüntüdeki ihracat sekmesini kullanan var mı?
_20170312_022545.JPG
Sadece basit bir tarama ile saniyeler içinde 2000 e yakın veriye ulaşılabildim. Kaynak konusunda çok sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorum. Şimdiden iyi çalışmalar diliyorum.
Ekran Alıntısı.PNG
@Serkan Çiçekay Forumun amacı bilgi alış-verişi sağlamak. Bilgin yoksa susacaksın. Kazandığım zamana gelince belki ışınlanmayı bulurum. Birilerini ait olduğu zamana geri gönderecem ;) @Serkan Çiçekay Sende mi bu mesajı aldın :)[ATTACH]