• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Günaydın ve sohbet başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
günaydın demek için biraz geç kalmışım sanırım ama ne yapayım yeni açabildim bilgisayarımı ...
yinede herkese günaydınlar, mutlu günler ...:):p

@CMNet

Soğuk gibi mi? Sabah termometre Ankara için -10, İstanbul için 8 diye gösteriyordu :(

@Tuğba Yeşil

Bence deee. Vee Günaydın herkesee, hayırlı, bol helal kazançlı bir gün geçirmenizi diliyorum . :)

İstanbul'da yaşamak keşke kolay olsaydı da biz de dediğiniz gibi tadını çıkarabilseydik. İstanbulda her yaşayan bunun bir şekilde bedelini ödemek zorunda ne yazık ki :) Ama gezmek için süper Allah var şimdi :D :d

@Şeyma Huyut

@Tuğba Yeşil

Öncelikle, günaydın. Sizi anlıyorum ben fakat sağlık olsun ne diyelim. Ya madem öyle yerleşin İstanbul'a da, kurtulun bu dertten siz. Yani şimdi şu boğazda bir yandan martıları izleyip bir yandan da çay-simit keyfi yapmak hiçbir şeye değişilmezdi sizin için. Tabii tek bir şey bu. Daha kim bilir neler neler ister canınız ki, baksanıza sevdiğiniz şehir, sevdiğiniz insanlar falan. Ama İstanbul'da yaşayanlar bezdi artık trafikten kalabalıktan :D benim böyle bir sorunum öyle çok fazla yok gerçi ama çoğunluk böyle. Gerçi siz "olsun ona da değer" dersiniz şu mesajlarınızı görünce böyle düşündüm :)

@CMNet Okuru

Evet kesinlikle öyle. Hayat pahalı, geçim zor, kalabalık, trafik, say say bitmez.

Bu arada herkese günaydınlar bu konuya yeni gelenlere hoş geldiniz diyoruz hayırlı işler herkese..

Şu boğazda bir yandan martıları izleyip bir yandan da çay-simit keyfi yapmak hiçbir şeye değişilmezdi sizin için. Tabii tek bir şey bu. Daha kim bilir neler neler ister canınız ki, baksanıza sevdiğiniz şehir, sevdiğiniz insanlar falan. hayat sadece böyle olsa keşke :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...